Świat według Kiepskich: Browar z kominem (208)

Świat według Kiepskich

odc. 208: Browar z kominem

serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Halina widzi, że z kranu cieknie dziwna złocista ciecz. Paździoch informuje Kiepskiego, że na reklamie proszku do prania dużo zarobił. Kiepski postanawia nakręcić reklamę piwa Mocny Full.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Halina zauważa, że z kranu w kuchni cieknie dziwna, złocista ciesz. Prosi Ferdynanda, by to naprawił, lecz ten nie ma zamiaru brudzić sobie rąk. Tymczasem Paździoch informuje Kiepskiego, że wziął udział w reklamie proszku do prania. Twierdzi, że bardzo dużo zarobił. Ferdynand razem z Waldemarem, Edziem i Boczkiem postanawia więc nakręcić własny spot. Z braku pomysłów panowie robią reklamę piwa "Mocny Full". Niedługo potem dowiadują się o organizowanym w okolicy festiwalu piosenki piwnej, w którym nagrodą jest beczka złocistego napoju. Postanawiają wziąć w nim udział.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także