Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2045)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (409)
12:30teleturniej
Marzę o Tobie (7)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (15)
od 9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (648)
10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (209)
11:45serial paradokumentalny
Trudne sprawy (530)
12:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (71)
13:40serial paradokumentalny
TVN
W-11 - Wydział Śledczy: Wypad za miasto (1116)
10:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Nożownicy (1118)
10:45serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (16)
11:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (681)
12:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Upokorzyłeś mnie (1121)
13:30serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Anatomia głupoty (2)
10:00serial dokumentalny
Anatomia głupoty (3)
10:30serial dokumentalny
Sekrety sąsiadów (42)
11:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (44)
11:30serial obyczajowy
Galileo (727)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (63)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (548)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (22)
11:00serial sensacyjny
Sekrety sąsiadów (62)
13:40serial obyczajowy
TVN 7
zdjęcieMango
10:05telezakupy
19+ (149/165)
11:45serial paradokumentalny
Kryminalni 2: Skok (3/13)
12:15serial kryminalny
Ukryta prawda (363)
13:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Wakacje z Madonną
od 9:55film obyczajowy
Jan Serce: Zgryzoty (5/10)
11:30serial obyczajowy
Jan Serce: Chłopaki (6/10)
12:40serial obyczajowy
WP
Po urodę do raju (1)
10:00serial dokumentalny
Po urodę do raju (3)
11:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Co kryje prawda (3)
10:00serial kryminalny
Co kryje prawda (4)
11:00serial kryminalny
Ale krótkie po polsku: Dorastanie
12:00blok filmów krótkometrażowych
Flashdance
13:35film muzyczny
AXN
Ghost Rider
10:00thriller
CANAL+
Babcia w zamrażarce
od 9:10komedia
O co biega?
10:50magazyn sportowy
Aktualności filmowe+
13:45magazyn filmowy
CANAL+ 1
Nowa Tonacja
od 9:40magazyn muzyczny
O co biega?
11:50magazyn sportowy
CANAL+ Family
Małe zwierzaki i przyjaciele (5)
10:00serial dokumentalny
Świat w skali makro (1)
10:50film dokumentalny
Pianista
11:40dramat wojenny
CANAL+ Film
Cena sukcesu
od 9:50komediodramat
Nie przegap
11:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:30chochliki telewizyjne
Jak chłopaki
11:35komedia
Volta
13:10komedia
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (9)
od 9:45serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (10)
10:40serial szpiegowski
Instynkt (9)
11:35serial kryminalny
Instynkt (10)
12:20serial kryminalny
CBS Europa
Evita Peron (2-ost.)
od 8:55film biograficzny
Niebiosa mogą zaczekać
10:50komedia romantyczna
Miłości wieczna radość
12:50dramat obyczajowy
HBO
Kubuś i Hefalumpy
od 9:15film animowany
Sztuka dorastania
10:20dramat obyczajowy
Pierwsza gwiazdka
11:45film animowany
Rycerz króla Artura
13:10film przygodowy
HBO 2
Mój przyjaciel delfin
od 8:35film familijny
Obrońcy skarbów
10:25dramat wojenny
zdjęcieNewsroom (5/10)
12:20serial obyczajowy
Exodus: Bogowie i królowie
13:45dramat przygodowy
HBO 3
Decydujący głos
od 9:05dramat polityczny
All American (9)
11:00serial obyczajowy
Angie Tribeca 4 (1)
13:15serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (19)
13:40serial komediowy
Kino Polska
zdjęcieWichry Kołymy
10:00dramat biograficzny
Sekret Enigmy
12:40film historyczny
Kino TV
Tajemnicza kobieta: Migawka
od 9:05film kryminalny
Burmistrz Mary
13:10komediodramat
Polsat Film
Kung-fu
od 8:00dramat psychologiczny
Skradziona kolekcja
10:20komedia kryminalna
TNT
Odlotowcy
12:55komedia muzyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów
od 9:30mecz finałowy: Zenit Kazań - Cucine Lube Civitanova
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
13:00mecz: Wisła Kraków - Lech Poznań
nSport+
zdjęcieŻużel: PGE Ekstraliga
10:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - forBET Włókniarz Częstochowa
Motocross: AMA Motocross
13:00zawody w Sacramento
TVP Sport
Pełnosprawni (306)
11:25magazyn dla niepełnosprawnych
Tenis: Turniej WTA w Eastbourne
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Eastbourne
13:55mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!