Program TV na wczoraj, sobota 01.10.2022

POPULARNE

Polsat
Koń wodny: Legenda głębin
od 7:45film fantasy
Ewa gotuje (459)
10:10magazyn kulinarny
Nasz nowy dom (269)
10:40reality show
Górale (17)
12:45serial dokumentalny
Górale (18)
13:15serial dokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Na Wspólnej (3495)
11:30serial obyczajowy
Na Wspólnej (3496)
11:55serial obyczajowy
Na Wspólnej (3497)
12:20serial obyczajowy
Na Wspólnej (3498)
12:45serial obyczajowy
MasterChef (4)
13:30program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Klub Winx: Wyprawa na Domino (20)
od 9:45serial animowany
Bitwa tiktokerów (8)
10:15program rozrywkowy
Lagerfeld - cesarz mody (1)
11:00serial dokumentalny
Lagerfeld - cesarz mody (2)
11:25serial dokumentalny
Uśmiechnij się (14)
11:45program rozrywkowy
Na osi (404)
11:50magazyn motoryzacyjny
Remont na 5 (3)
12:30program rozrywkowy
Bitwa tiktokerów (9)
13:00program rozrywkowy
Bitwa tiktokerów (7)
13:30program rozrywkowy
TV 4
Galileo (957)
10:00program popularnonaukowy
Agent XXL 2
11:00komedia
TV 6
Magiczny kamień
od 9:45baśń filmowa
Gwiazdy Kabaretu (6)
11:40program rozrywkowy
STOP Drogówka
12:00magazyn policyjny
Opowieść o bohaterskim psie
13:00film przygodowy
TVN 7
Ukryta prawda (809)
od 9:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (810)
10:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (811)
11:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (812)
12:45serial paradokumentalny
Zagadki losu 2 (13/36)
13:40serial paradokumentalny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (7)
od 9:50serial dokumentalny
Nowy aranż 4 (4)
10:50program rozrywkowy
Premiera: Pomysł na dom 3 (7)
13:00program rozrywkowy
Pomysł na dom 2 (7)
13:20program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Agentka
od 8:15dramat biograficzny
Spacer po linie
11:55dramat biograficzny
AXN
Alex Rider (5)
10:05serial sensacyjny
Aniołki Charliego
11:05film sensacyjny
Przekręt
13:30komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Pani Doubtfire
od 9:40komedia
zdjęcieAline. Głos miłości
11:40film biograficzny
Land
13:45dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Naturalnie Polska 3 (10)
10:05serial dokumentalny
zdjęcieTenis: Turniej WTA w Tallinie
12:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
CANAL+ Film
Operacja: Portugalia
od 9:55komedia
Hollywood Buzz
11:25magazyn filmowy
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
Druga połowa
12:00komedia romantyczna
Jak woda
13:50film dokumentalny
CANAL+ Premium
Pani Doubtfire
od 8:40komedia
zdjęcieAline. Głos miłości
10:40film biograficzny
Land
12:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Republika Sary (2)
od 9:40serial obyczajowy
Republika Sary (3)
10:20serial obyczajowy
Republika Sary (4)
11:05serial obyczajowy
Republika Sary (5)
11:45serial obyczajowy
Republika Sary (6)
12:25serial obyczajowy
Ahaswerus
13:05film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
13:15chochliki telewizyjne
Entuzjastki: Grażyna Kapaon
13:45serial dokumentalny
Duff i Wazowski 2 (1)
13:50serial kryminalny
CBS Europa
Życie to pokusa
11:15komedia romantyczna
HBO
Czekolada pokoju
od 9:05komediodramat
zdjęcieElvis
10:45dramat biograficzny
Potężne sierotki
13:25film historyczny
HBO 2
Piraci!
od 9:00film animowany
Widzimy się wczoraj
10:30komedia romantyczna
Angry Birds Film
12:00film animowany
Zanim się pojawiłeś
13:35film obyczajowy
Kino Polska
Sprawa się rypła
od 9:50komedia
Rozmowy nocą
11:40komedia romantyczna
Kino TV
Poirot: Pora przypływu
od 9:00serial kryminalny
Agent XXL
11:05komedia
Za jakie grzechy
13:10komedia romantyczna
Polsat Film
zdjęciePiękna i Bestia
10:45film familijny
Hot Shots 2
13:30komedia sensacyjna
Warner TV
Blues Brothers
od 8:10komedia muzyczna
Skazani na Shawshank
12:45dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA Japan Games
od 9:00mecz: Golden State Warriors - Washington Wizards
Ligue1 Preview Show
11:00magazyn piłkarski
LaLiga Show
11:30magazyn piłkarski
1 na 1 Extra: Carlitos
12:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30mecz: Wisła Płock - Piast Gliwice
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga francuska
od 8:45mecz: Angers SCO - Olympique Marsylia
Sędziowie: Sylwek (6)
11:00serial dokumentalny
zdjęcieTenis: Turniej WTA w Tallinie
12:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 9:30mecz: Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
12:00mecz: Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Seulu
od 9:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 8:30mecz: PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
ATP World Tour Uncovered
11:00magazyn tenisowy
Piłka nożna: Liga Narodów
11:30mecz: Anglia - Niemcy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!