Blondynka 7: Pomyłka? (82)

Blondynka 7: Pomyłka? (82)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Katarzyna Ankudowicz, Izabela Dąbrowska
Reżyseria:Mirosław Gronowski
W skrócie:Sylwia nie dowierza słowom Karola Druckiego. Blondynka chciałaby tę wieść przekazać Dawidowi, lecz ukochany wyjeżdża z doktorem Fusem do Białegostoku. Weterynarz rozmawia z księdzem i przyjaciółkami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz (Natalia Rybicka), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś. W tym sezonie urocza Blondynka, jak Sylwię nazywają miejscowi, stanie na ślubnym kobiercu ze swym ukochanym Dawidem (Grzegorz Małecki).

W tym odcinku

Sylwia nie dowierza słowom Karola Druckiego, który wyznał jej, że prawdopodobnie są ze sobą spokrewnieni. Blondynka chciałaby tę wieść przekazać Dawidowi, lecz ukochany wyjeżdża z doktorem Fusem do Białegostoku. Szukając ukojenia i dobrej rady, pani weterynarz rozmawia z księdzem i przyjaciółkami - Jagną oraz Majką. Na chwilę zapomina o prywatnych kłopotach, gdy przed schroniskiem Pawełka spotyka felczerową. Eleonora zorganizowała jednoosobową pikietę, by zwrócić uwagę mieszkańców na grasującego w Majakach czarnego ogara. W poszukiwania dzikiego zwierza zaangażowani są bowiem Manej z Romkiem, Kizior i Staruch oraz wójt Stec. Niebawem jedna z ekip odnajduje zdziczałego intruza. Jednak zamiast groźnego psa w pułapkę wpada nieco podchmielony dzik, który spożył owocowe resztki z produkcji domowego wina Partyki. Jagna spotyka w lesie Darię, przyjaciółkę z czasów studenckich. Kobieta prowadzi w okolicy prace antropologiczne. Pokazuje artystce "miejsce mocy", gdzie dawniej gromadziły się przedstawicielki płci pięknej. Pod nieobecność Oksany Natasza, Samanta i Dżo szukają rannego Dżeka. Czworonóg jest kością niezgody w domu Kozyrów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)