Program TV

NIEDZIELA 31.03
4:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
zdjęcieNowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:20magazyn reporterów
Mango
5:45telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Extra Mocne Light
4:05program rozrywkowy
Na osi (219)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:30program rozrywkowy
Drużyna książęca (7/8)
5:55serial historyczny
Drużyna książęca (8-ost.)
6:50serial historyczny
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Detektywi w akcji (42)
7:00serial fabularno-dokumentalny
TV Puls
Z archiwum policji (13-ost.)
od 3:55serial dokumentalny
Z archiwum policji (1/13)
4:20serial dokumentalny
Dyżur 2 (24)
4:40serial dokumentalny
Dyżur 2 (25)
5:10serial dokumentalny
Flash (13)
6:00serial akcji
Flash (14)
6:55serial akcji
Przygody Merlina 4 (3)
7:50serial fantasy
TVP Kultura
Nic śmiesznego
4:00komediodramat
Teledyski
7:00magazyn muzyczny
Dranie w kinie
7:45magazyn kulturalny
TVP Polonia
Sanatorium miłości (4)
od 3:35reality show
Przystań
4:30film obyczajowy
Kulturalni PL
5:55magazyn
La La Poland (8)
7:50program rozrywkowy
WP
Klucz do przygody
6:00film familijny
Włoskie porządki (3)
7:55serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Basen
od 3:40film krótkometrażowy
Knives Out
4:25dramat obyczajowy
Druciane oprawki: Sąsiedzi
5:55film krótkometrażowy
AXN
Zagadki z przeszłości 2 (13)
6:00serial przygodowy
Zagadki z przeszłości 2 (14)
7:00serial przygodowy
CANAL+
Łapu-capu
4:00chochliki telewizyjne
Mistrzowie kamuflażu
4:05film dokumentalny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Luis i obcy
6:10film animowany
Aktualności filmowe+
7:35magazyn filmowy
CANAL+ 1
Zły Samarytanin
od 1:35thriller
Łapu-capu
5:00chochliki telewizyjne
Mistrzowie kamuflażu
5:05film dokumentalny
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Luis i obcy
7:10film animowany
CANAL+ Family
Nowa Tonacja
4:35magazyn muzyczny
zdjęciePianista
6:00dramat wojenny
CANAL+ Film
Omen
od 3:50horror
Aktualności filmowe+
5:40magazyn filmowy
zdjęcieVolta
6:10komedia
Nie przegap
7:55magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Labirynt świadomości
od 3:40thriller
Łapu-capu extra
5:15chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny
5:45film krótkometrażowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Aktualności filmowe+
7:00magazyn filmowy
Gwiazdy wesela (3)
7:30serial komediowy
CBS Europa
Ostatnie takie lato
4:05film obyczajowy
Zdrówko! 2 (7/22)
6:00serial komediowy
Melodie miłości
6:30komedia romantyczna
HBO
Nie czas na łzy
od 1:50dramat obyczajowy
zdjęcieZnowu Gwiazdka
6:00komedia romantyczna
Pułapka czasu
7:30film fantasy
HBO 2
Snowfall 2 (4/10)
od 3:10serial kryminalny
Niepokój
4:10thriller
Masza i Niedźwiedź (9-12)
6:35serial animowany
Bajeczki Maszy (19-22)
7:05serial animowany
HBO 3
Gra o tron 6 (9/10)
od 3:55serial fantasy
Gra o tron 6 (10-ost.)
4:50serial fantasy
Thor: Mroczny świat
6:00film przygodowy
Filmy i gwiazdy
7:55magazyn filmowy
Kino Polska
Zagubiony czas
od 3:25dramat wojenny
Byłem generałem Wehrmachtu
5:35film dokumentalny
Gdzie jest generał
6:00komedia wojenna
Kino TV
Mała syrenka
7:45film dla dzieci
Polsat Film
Malanowski i partnerzy (174)
od 3:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (175)
4:15serial fabularno-dokumentalny
Niania w wielkim mieście (7)
6:15serial obyczajowy
Niania w wielkim mieście (8)
7:15serial obyczajowy
TNT
Dopaść Cartera
od 3:00film sensacyjny
Tropiciele 2: Paranoja (5)
4:55serial kryminalny
Uwolnić orkę
6:05film familijny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 3:30mecz: Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin
Witaj w klubie: Korona Kielce
5:30serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga angielska
7:00mecz: Fulham FC - Manchester City FC
Polsat Sport
Boks: Gala w Indio
7:00waga lekka: Ryan Garcia - Jose Lopez
Polsat Sport Extra
Boks: Walka o mistrzowski pas WBC World w Filadelfii
4:00waga półciężka: Aleksander Gwozdyk - Doudou Ngumbu
Trans World Sport
6:00magazyn sportowy
Polsat Sport News
Curling: Mistrzostwa Świata w Lethbridge
od 3:00mecz fazy grupowej: Szwecja - Chiny
Piłka nożna: Liga czeska
6:00mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
7:07mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
TVP Sport
Boks: Gala Knock Out Promotion w Łomży
4:05waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Alexandru Jur
Sportowy wieczór
5:05program informacyjny
Tenis: Turniej WTA w Miami
6:00mecz finałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
7:55podsumowanie meczów 1. i 2. kolejki

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!