Program TV

PIĄTEK 31.05
4:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Sprawa dla reportera
od 3:30magazyn interwencyjny
Jeden z dziesięciu
5:05teleturniej
Jaka to melodia?
5:35teleturniej muzyczny
Elif (495)
7:05serial obyczajowy
TVP 2
Koło fortuny (346)
5:15teleturniej
Egzamin z życia (39)
5:55serial obyczajowy
Na sygnale: Sława (70)
7:25serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Tajemnice losu
4:00program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:10magazyn reporterów
Mango
5:35telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zimowa jazda na maksa
od 3:35program rozrywkowy
Na osi (229)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Dragon Ball Super (42)
7:35serial anime
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Buffy, postrach wampirów (6)
7:00serial przygodowy
TV Puls
Taki jest świat 4 (21)
od 3:45program informacyjny
Z archiwum policji (7)
4:20serial dokumentalny
TVN 7
Moc magii
od 2:45interaktywny program rozrywkowy
Prawo Agaty 3 (6)
5:00serial obyczajowy
Ukryta prawda (587)
6:00serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (84)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (282)
7:55serial paradokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (450)
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Racja stanu (156)
5:25program publicystyczny
Focus on Poland (106)
5:55program informacyjny
Leśniczówka (35)
6:10telenowela
Domisie: Kot - Strachowyj
7:25program dla dzieci
WP
Megafabryki 2: Mack truck (18)
5:00serial dokumentalny
WP Raport (78)
6:00program informacyjny
Money. To się liczy (107)
6:20program publicystyczny
Sześć sióstr (44)
6:50serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Jaskółka
od 2:50dramat obyczajowy
Rollercoaster
4:15film krótkometrażowy
Belfer (5)
5:00serial kryminalny
Druciane oprawki: Mobajl
5:55film krótkometrażowy
AXN
Skorpion 3 (4)
6:00serial sensacyjny
Skorpion 3 (5)
6:55serial sensacyjny
Bez śladu (15)
7:50serial kryminalny
CANAL+
Czerwona obroża
od 2:55dramat obyczajowy
Ostatni rozdział
4:15komediodramat
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Volta
6:15komedia
CANAL+ 1
Czerwona obroża
od 3:55dramat obyczajowy
Ostatni rozdział
5:15komediodramat
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Volta
7:15komedia
CANAL+ Family
Wieża. Jasny dzień
od 3:45thriller
O co biega?
5:30magazyn sportowy
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
CANAL+ Film
Rozdroże Café
4:05dramat obyczajowy
Druga połowa kadru
6:00film dokumentalny
Nie przegap
7:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:45chochliki telewizyjne
Jak chłopaki
7:55komedia
CANAL+ Seriale
Cisza
od 3:30dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:15magazyn filmowy
CBS Europa
3000 mil do Graceland
od 2:50film sensacyjny
Zdrówko (4/22)
5:05serial komediowy
Zdrówko (5/22)
5:35serial komediowy
Świąteczne życzenia
6:00komedia romantyczna
Dłonie obcego (1/2)
7:45dramat sensacyjny
HBO
Rocknrolla
od 2:15film sensacyjny
Ricky Bobby - Demon prędkości
4:10komedia obyczajowa
Trudne słówka
6:00komedia romantyczna
HBO 2
Sztuka dorastania
6:00dramat obyczajowy
Star Trek
7:25film SF
HBO 3
Sprawa idealna 3 (5)
od 3:15serial obyczajowy
Iniemamocni 2
6:00film animowany
Fałszywe powody
7:55dramat sensacyjny
Kino Polska
Anna i wampir
od 2:25film kryminalny
Wierne blizny
4:25film obyczajowy
Spitsbergen
6:00film krótkometrażowy
60 kilo niczego
6:35film krótkometrażowy
Wygrany
7:50dramat obyczajowy
Kino TV
Turek
od 3:30dramat obyczajowy
Przesyłka specjalna
6:55komedia obyczajowa
Polsat Film
Gliniarze (109)
4:00serial paradokumentalny
Ślad (3)
5:00serial kryminalny
Stołeczna drogówka (51)
6:00serial dokumentalny
Nasz nowy dom (94)
6:30reality show
Przyjaciółki (81)
7:30serial obyczajowy
Stopklatka TV
Żywie Biełaruś!
od 2:35film biograficzny
Linia życia
4:30etiuda filmowa
Ostatni swego rodzaju
6:00film krótkometrażowy
Złotopolscy (220)
6:25telenowela
Złotopolscy (221)
6:55telenowela
Plebania (225)
7:25serial obyczajowy
Plebania (226)
7:55serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
6:00naj, naj... 2018/2019
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
6:55magazyn piłki ręcznej
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
4:0018. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
5:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
6:00magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
6:3018. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
7:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
4:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:0018. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Pojedynek dnia
6:30magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:3018. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
nSport+
Witaj w klubie: Piast Gliwice
od 2:30serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: SD Eibar - FC Barcelona
TVP Sport
Ring TVP Sport
4:25magazyn bokserski
Sporty walki: Gala HFO: Nowe rozdanie
4:45walka: Norbert Job - Łukasz Secówka; walka: Łukasz Pławecki - Rodrigo Mineiro
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
7:50podsumowanie meczów reprezentacji Polski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!