Usterka 11 (3/31)

Usterka 11 (3/31)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Alicja i Bogdan mają za sobą udaną sesję. W mieszkaniu trzeba zaszpachlować dziury i naprawić halogen oraz pomalować sufit. Czas wykonania usługi oszacowano na około 4 godziny, a budżet to 300 zł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grupa specjalistów wyrusza do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, majstrów i innych "złotych rączek". Adam i Łukasz Milczowie to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Ich uwadze nie umknie żadna niedoróbka. Daniel Górka jest profesjonalistą. Swoją pracę wykonuje zawsze bardzo dokładnie. Architektka Agnieszka Musiał posiada niezwykłe wyczucie estetyki i wielką wyobraźnię. Obserwowani przez ukrytą kamerę śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Na koniec zostaną poddani surowej ocenie.

W tym odcinku

Alicja i Bogdan mają za sobą udaną sesję. Tymczasem okazuje się, że w ich pokoju pół sufitu nadaje się do malowania, a właściciel domu ma przyjść po pieniądze za wynajem. Trzeba zaszpachlować dziury, naprawić halogen oraz pomalować sufit, zwracając uwagę na odcięcie. Czas wykonania usługi został określony na około 4 godziny, a koszt nie powinien przekraczać 300 zł. Specjaliści przekonają się, jak fachowcy poradzą sobie z tym zadaniem.

Zobacz także