Kręcimy z gwiazdami: Doda (5)

Kręcimy z gwiazdami: Doda (5)

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Kulisy sławy Doroty Rabczewskiej, czyli Dody. Karierę rozpoczęła jako wokalistka zespołu Virgin, w 2007 rozpoczęła karierę solową. Wielokrotnie wyróżniana w plebiscytach muzyki popularnej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ewelina Kopic zaprasza na program, w którym zostaną ujawnione najbardziej pikantne sekrety z życia gwiazd, które zdobyły serca polskiej publiczności. Każdy odcinek poświęcony jest innemu artyście. Zajrzymy za kulisy występów zespołów Golec uOrkiestra, Papa D, Boys oraz Norbiego czy K.A.S.Y. Dowiemy się także, czy prawdą są historie o hucznych imprezach oraz szalejących fankach.

Kulisy sławy Doroty Rabczewskiej zwanej Dodą, polskiej piosenkarki i autorki tekstów. Karierę rozpoczęła jako wokalistka zespołu Virgin, z którym była związana od 2000 do 2007 roku. Solowo zadebiutowała w 2007 roku, wydając album "Diamond Bitch", który uzyskał status platynowej płyty. Wielokrotnie wyróżniana i nominowana w konkursach i plebiscytach muzyki popularnej. W cyklu reportaży telewizji CNN poświęconym Polsce Dorota Rabczewska znalazła się na liście dziesięciu najbardziej znanych Polaków. Działalność wokalistki była często komentowana w mediach.

Twórcy (pokaż wszystkich)