Program TV

CZWARTEK 5.03
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
TVP 2
Rodzinka.pl: Wyścigi (107)
od 18:55serial komediowy
Barwy szczęścia (2208)
19:30serial obyczajowy
Przepis dnia 2
19:55magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2209)
20:10serial obyczajowy
Miliardowy okup
22:45thriller
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (273)
19:30serial komediowy
Nasz nowy dom (170)
20:05reality show
zdjęciePrzyjaciółki (171)
21:10serial obyczajowy
Zdrady (124)
22:10serial paradokumentalny
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Raport smogowy
19:49program informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (4)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3033)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (342)
20:55teleturniej
Kuchenne rewolucje (1/13)
21:30program rozrywkowy
Tylko mnie kochaj
22:30komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niesamowite tajemnice
19:00serial grozy
zdjęcieKabaretowy Szał
20:00program rozrywkowy
Nowy Kabaretowy Szał
21:00program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (628)
19:00serial obyczajowy
Święty (4)
20:00serial komediowy
M jak morderca
21:40film kryminalny
TV 6
Galileo (583)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
zdjęcieSztos 2
20:00komedia sensacyjna
Job, czyli ostatnia szara komórka
22:05komedia obyczajowa
TVN 7
19+ (486)
19:00serial paradokumentalny
Hotel Paradise (9/40)
20:00reality show
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2141)
od 18:55serial obyczajowy
Wilnoteka
19:25magazyn
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Bezmiar sprawiedliwości (3/4)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
WP
Zjawiska nadprzyrodzone (10)
19:00serial dokumentalny
Śmiertelna gra
20:00thriller
Mistrzowie Kabaretu 9: Czesuaf (3)
22:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Spacer w chmurach
od 18:15melodramat
Kino Mówi: Kobieta: Spacer po linie
20:10dramat biograficzny
Memento
22:50thriller
AXN
Kolekcjoner kości
od 17:45thriller
Zabójcze umysły 14 (6)
20:15serial kryminalny
Agenci NCIS 13 (1)
22:55serial kryminalny
CANAL+
Mr. Robot 4 (10)
20:00serial kryminalny
Premiera: Purpurowe rzeki 2 (1)
21:00serial kryminalny
Anioł
22:40film kryminalny
CANAL+ 1
Łapu-capu
19:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
19:05magazyn informacyjny
Mr. Robot 4 (10)
21:00serial kryminalny
Premiera: Purpurowe rzeki 2 (1)
22:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Książę Czaruś
od 18:05film animowany
zdjęcieJohnny English: Nokaut
19:30komedia sensacyjna
Nasze wymarzone wakacje
21:00komedia romantyczna
Kobieta pracująca
22:40dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Lalka
od 18:05dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
zdjęcieTrzy kroki od siebie
20:00melodramat
Jamajczyk
21:55film kryminalny
CANAL+ Seriale
Moscow Noir (5)
20:00serial kryminalny
Wyznanie (4)
20:45serial kryminalny
Story
21:30film animowany dla dorosłych
Prawie rodzina (4)
21:35serial obyczajowy
CBS Europa
Utalentowany pan Ripley
od 18:20dramat kryminalny
W oku huraganu
21:00dramat obyczajowy
HBO
Nowy papież (8/9)
19:05serial obyczajowy
Skarb narodów
20:10film przygodowy
Premiera: McMiliony (5/6)
22:20serial dokumentalny
HBO 2
Narodziny gwiazdy
od 17:35film muzyczny
Avenue 5 (7/9)
19:50serial komediowy
Pohamuj entuzjazm 10 (7/10)
20:20serial komediowy
Strażnicy
21:35film SF
HBO 3
Westworld (7/10)
19:05serial SF
Westworld (8/10)
20:00serial SF
Outsider (9/10)
21:00serial kryminalny
Wojownik (4)
21:55serial sensacyjny
Babylon Berlin 2 (11/12)
22:45serial kryminalny
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (8)
19:00program rozrywkowy
Niezawodny system
20:00film obyczajowy
Obława
21:45dramat wojenny
Polsat Film
Dorwać byłą
od 18:40komedia romantyczna
Stopklatka
Allo, Allo: Wejście Denise (31)
od 18:55serial komediowy
Allo, Allo: Ślubne plany (32)
19:25serial komediowy
System
20:00dramat sensacyjny
TNT
Tootsie
od 18:40komedia
Pragnienie zemsty
21:00thriller
Mordercze starcie
22:50film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Twardzielki: Magdalena Loska
19:00serial dokumentalny
Premiera: NBA Action
19:30magazyn koszykarski
Premiera: Liga gra
20:00zapowiedź 26. kolejki
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
20:25mecz ćwierćfinałowy: Itas Trentino - Jastrzębski Węgiel
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
22:30magazyn siatkarski
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 16:55mecz ćwierćfinałowy: Fenerbahce Opet Stambuł - Igor Gorgonzola Novara
Witaj w klubie: Korona Kielce
19:35serial dokumentalny
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:15mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
22:30magazyn siatkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
od 18:00mecz: UKS Mickiewicz Kluczbork - APP Krispol Września
Piłka nożna: Puchar Francji
20:50mecz półfinałowy: AS Saint-Etienne - Stade Rennais FC
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 17:20rewanżowy mecz półfinałowy: Juventus FC - AC Milan
Ring TVP Sport
19:15magazyn bokserski
Piłka nożna
20:15studio
Piłka nożna: Puchar Włoch
20:401. połowa rewanżowego meczu półfinałowego: SSC Napoli - Inter Mediolan
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
21:311. połowa rewanżowego meczu półfinałowego: Granada CF - Athletic Bilbao
Piłka nożna: Puchar Włoch
21:462. połowa rewanżowego meczu półfinałowego: SSC Napoli - Inter Mediolan
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
22:352. połowa rewanżowego meczu półfinałowego: Granada CF - Athletic Bilbao
Piłka nożna
22:50studio

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!