Program TV

SOBOTA 14.12
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Postaw na milion
od 18:30teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Komisarz Alex 13: Córeczka (162)
20:35serial kryminalny
TVP 2
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 17:20mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
Ostatni prom
22:45dramat obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (59)
19:30serial komediowy
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
19:05program rozrywkowy
As wywiadu
20:00film sensacyjny
Dziewczyny chcą się bawić
21:50komedia obyczajowa
TV 4
Galileo (788)
19:00program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (568)
20:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (569)
21:00serial obyczajowy
TV 6
Dogonić kosmos
od 17:45film obyczajowy
Galileo (261)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Kraina jutra
od 17:25film fantasy
Big Brother 2 (80-ost.)
20:00reality show
Posejdon
21:00film katastroficzny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Wojenne dziewczyny 3 (27)
20:45serial historyczny
Ostatnie piętro
22:30thriller

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Potwory: Mary Shelley
od 17:35dramat biograficzny
Premiera: Jak rozbić bank
20:10komedia kryminalna
Bez skazy
22:00dramat obyczajowy
AXN
Klopsiki kontratakują
od 18:05film animowany
zdjęcieAzyl
20:00thriller
Pociąg z forsą
22:25film sensacyjny
CANAL+
Kataklizm
od 18:00film SF
Winni
19:30dramat kryminalny
Gotti
22:50film biograficzny
CANAL+ 1
Kataklizm
19:00film SF
Winni
20:30dramat kryminalny
CANAL+ Family
Biały Kieł
od 18:05film animowany
Taxi 5
19:30komedia sensacyjna
The World is Yours
21:10komedia kryminalna
Dorwać Gunthera
22:50komedia sensacyjna
CANAL+ Film
Życie Pi
od 17:50dramat przygodowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Bracia Sisters
20:00western komediowy
Kickboxer: Odwet
22:00dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
Nieznajomi (7)
od 18:30serial sensacyjny
Nieznajomi (8)
19:15serial sensacyjny
Idealne życie (1)
20:00serial obyczajowy
Idealne życie (2)
20:30serial obyczajowy
Premiera: Idealne życie (3)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Idealne życie (4)
21:30serial obyczajowy
Premiera: Mr. Robot 4 (7)
22:00serial kryminalny
CBS Europa
Poznaj rodziców Mikołaja
od 17:25komedia obyczajowa
Za horyzontem
21:00film przygodowy
HBO
Harry Potter i Czara Ognia
od 17:35film przygodowy
Rodzina od zaraz
20:10komedia
W cieniu 3 (5/7)
22:10serial obyczajowy
HBO 2
Interstellar
od 18:10film SF
300: Początek imperium
21:00dramat historyczny
Watchmen (8/9)
22:45serial przygodowy
HBO 3
zdjęcieMroczne materie (6/8)
19:00serial fantasy
Opowieść podręcznej 3 (1/13)
20:00serial obyczajowy
Opowieść podręcznej 3 (2/13)
20:45serial obyczajowy
Opowieść podręcznej 3 (3/13)
21:35serial obyczajowy
Opowieść podręcznej 3 (4/13)
22:20serial obyczajowy
Kino Polska
Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza
od 17:55komedia obyczajowa
Wtorek
20:00komedia
Samowolka
21:50dramat obyczajowy
Kino TV
I kto to mówi
19:00komedia
Ludzie honoru
21:00dramat sensacyjny
Stopklatka TV
Odrobina nieba
od 17:50komediodramat
zdjęciePsy
20:00dramat sensacyjny
TNT
Wyspa
od 18:15thriller SF
Resident Evil
21:00horror SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 17:10mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
19:30mecz: Legia Warszawa - Wisła Płock
Piłka nożna: Liga+
22:00magazyn ligi polskiej
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 18:25mecz: Athletic Bilbao - SD Eibar
Siatkówka kobiet: Liga włoska
20:25mecz: Pomi Casalmaggiore - Bosca S.Bernardo Cuneo
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
22:30waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Tamas Lodi
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
20:001. przejazd dwójek kobiet
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
21:352. przejazd dwójek kobiet
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
22:40mecz: Gas Sales Piacenza - Consar Rawenna
Polsat Sport News
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
19:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Tamas Lodi

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!