Program TV

PONIEDZIAŁEK 24.06
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (131)
20:30telenowela
zdjęcieSisi (3/4)
21:00serial kostiumowy
Rolnik szuka żony 5 (4)
22:00telenowela dokumentalna
TVP 2
zdjęcieZemsta o jasnych oczach (3/4)
20:10serial obyczajowy
Prywatne śledztwo
22:10dramat sensacyjny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (482)
19:30serial komediowy
Megahit: Świat w płomieniach
20:05film sensacyjny
Life
22:45horror SF
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Milionerzy (164)
20:55teleturniej
Projekt Lady (6)
21:30reality show
Szokujące potrawy (4)
22:30serial dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wojna z mafią 2 (16-ost.)
od 18:55serial kryminalny
Zabójczy podstęp
20:00film obyczajowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (510)
19:00serial obyczajowy
Gwiazdy Kabaretu (15)
21:00program rozrywkowy
Galileo (726)
22:00program popularnonaukowy
TV 6
Galileo (547)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
zdjęcieSkaza
20:00film sensacyjny
Patriota
22:05film sensacyjny
TVN 7
Żony Hollywood 2 (7/11)
19:00program rozrywkowy
zdjęcieOdwróceni (1/14)
20:00serial sensacyjny
Odwróceni (2/14)
21:05serial sensacyjny
Władcy ognia
22:10film SF
TVP Polonia
Barwy szczęścia (1996)
od 18:55serial obyczajowy
Nad Niemnem (289)
19:25magazyn Polaków na Białorusi
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:10magazyn

FILMOWE

ale kino+
Soy Nero
od 18:00dramat obyczajowy
Premiera: Prorok
20:10dramat sensacyjny
Cud. Tajemnica krwawych łez (5)
22:55serial obyczajowy
AXN
Ghost Rider
od 17:55thriller
Agenci NCIS 11 (23)
20:05serial sensacyjny
Seal Team 2 (7)
21:00serial sensacyjny
Szalony lot
21:55dramat sensacyjny
CANAL+
zdjęcieSiedem dni
od 18:45dramat sensacyjny
Sanktuarium Zła (3)
20:30serial sensacyjny
Premiera: McQueen
21:30film dokumentalny
CANAL+ 1
Człowiek, który zabił Don Kichota
od 17:20komedia przygodowa
Nie przegap
19:30magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:40chochliki telewizyjne
Siedem dni
19:45dramat sensacyjny
Sanktuarium Zła (3)
21:30serial sensacyjny
Premiera: McQueen
22:30film dokumentalny
CANAL+ Family
Uczciwy człowiek
od 17:20thriller
Nie przegap
19:15magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:25chochliki telewizyjne
Madame
21:15komediodramat
Odnajdę cię
22:45film sensacyjny
CANAL+ Film
Młodzież bez Boga
od 17:55dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Obława (1)
19:00film kryminalny
Obława (2)
19:50film kryminalny
Obława (3)
20:40film kryminalny
Imię róży (7)
21:30serial kryminalny
Imię róży (8)
22:25serial kryminalny
CBS Europa
Elementary (14)
20:00serial kryminalny
Kozy
22:55komedia
HBO
Moja kolacja z Hervé
od 18:20dramat biograficzny
zdjęcieWielkie kłamstewka 2 (3)
20:10serial obyczajowy
zdjęciePremiera: Euforia (2)
21:10serial obyczajowy
Venom
22:10film SF
HBO 2
W głowie się nie mieści
od 17:55film animowany
zdjęcieNocna jazda
19:30komedia
Bękarty
21:00komedia przygodowa
Dom wygranych
22:55komedia kryminalna
HBO 3
Avatar
od 16:45film SF
Wiktoria 3 (2)
19:25serial kostiumowy
Obsesja Eve 2 (8)
20:15serial sensacyjny
zdjęcieWielkie kłamstewka 2 (3)
21:00serial obyczajowy
Euforia (2)
22:00serial obyczajowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (13)
19:00program rozrywkowy
Cudowne lato
20:00czarna komedia
Zamknąć za sobą drzwi
21:55film sensacyjny
Kino TV
Ukryta kamera
od 17:55thriller
Poirot: Trójkąt na Rodos
19:55serial kryminalny
Obsesja
22:55thriller
Polsat Film
Z dala od zgiełku
od 18:30dramat obyczajowy
TNT
Eko-jaja
od 17:10komedia
Sok z żuka
19:10horror komediowy
Stygmaty
21:00thriller

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
19:00rewanżowy mecz finałowy fazy play-off
Magazyn SGP: Grand Prix Czech
21:00magazyn żużlowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00naj, naj... 2018/2019 - parady
nSport+
Magazyn PGE Ekstraliga
19:00magazyn żużlowy
O co biega?
20:55magazyn sportowy
FIM enduro: Grand Prix Grecji
21:30magazyn sportów motorowych
Witaj w klubie: Lech Poznań
22:30serial dokumentalny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!