I nie było już nikogo (1)

I nie było już nikogo (1)

(And Then There Were None)

FILM KRYMINALNY Wielka Brytania 2015   od 16 lat
Występują:Toby Stephens, Noah Taylor, Miranda Richardson, Maeve Dermody
Reżyseria:Craig Viveiros
W skrócie:Rok 1939. Grupa dziesięciu osób dostaje zaproszenie do rezydencji na wyspie u wybrzeży Devon. Podczas kolacji odsłuchują nagranie, które oskarża ich o zbrodnię. Wkrótce zaczynają kolejno ginąć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sierpień 1939 roku, Europa u progu wojny. Grupa osób - w tym sędzia Lawrence Wargrave (Charles Dance), dr Edward Armstrong (Toby Stephens) i generał John MacArthur (Sam Neill) - zostaje zaproszonych na odizolowaną wyspę u wybrzeży Devon. Goście mają zamieszkać w okazałej rezydencji. W dniu przyjazdu okazuje się, że gospodarz posiadłości jest nieobecny. Podczas kolacji odsłuchują nagranie, które oskarża obecnych o popełnienie w przeszłości morderstwa. Niebawem w niejasnych okolicznościach zaczynają ginąć kolejne osoby. Ci, którzy pozostali przy życiu, próbują rozwiązać zagadkę. Scenariusz powstał w oparciu o powieść kryminalną "Dziesięciu małych Murzynków" autorstwa Agaty Christie. Zdjęcia do filmu kręcono w Kornwalii.

Rok 1939. Grupa dziesięciu osób, w tym sędzia Lawrence Wargrave (Charles Dance), dr Edward Armstrong (Toby Stephens) i generał John MacArthur (Sam Neill) zostaje zaproszona na odizolowaną wyspę u wybrzeży Devon. Goście mają zatrzymać się w okazałej rezydencji. W dniu przyjazdu okazuje się, że gospodarz posiadłości jest nieobecny. Podczas kolacji odsłuchują nagranie, które oskarża obecnych o popełnienie w przeszłości zbrodni, a następnie w tajemniczych okolicznościach zaczynają ginąć kolejne osoby. Wyspa szybko staje się dla przyjezdnych niebezpieczną pułapką bez wyjścia. Goście zdają sobie sprawę, że uczestniczą w grze, której stawką jest ich własne życie. Ci, którzy pozostali przy życiu, próbują rozwiązać zagadkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)