Agentka

7.0/10 7.0/10

(Spy)

KOMEDIA USA 2015   od 16 lat
Występują:Melissa McCarthy, Jason Statham, Rose Byrne, Jude Law
Reżyseria:Paul Feig
W skrócie:Susan Cooper (Melissa McCarthy) pracuje w CIA jako analityk. Gdy najlepszy agent zostaje rozpracowany, kobieta decyduje się wyjść zza biurka, by udaremnić plany handlarzy bronią.
Analityczka CIA zgłasza się na ochotnika do misji specjalnej. Będzie infiltrować środowisko handlarzy bronią, by zapobiec globalnej katastrofie.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Susan Cooper (Melissa McCarthy) pracuje w CIA jako analityk. Mimo że nie bierze udział w misjach w terenie, jest cichą bohaterką biura. Obdarzona superpamięcią kobieta jest partnerką, uszami i oczami agenta, który działa w terenie, Bradleya Fine'a (Jude Law). Kiedy ten popełnia poważny błąd, a najlepszy agent (Jason Statham) zostaje rozpracowany, Susan decyduje się wyjść zza biurka, by udaremnić plany handlarzy bronią, działając pod przykrywką. W tym celu musi zebrać się na odwagę, uwierzyć w siebie i przełamać wszelkie bariery. Doskonałe połączenie kina szpiegowskiego z komedią. Film zdobył dwie nominacje do Złotego Globu - w kategoriach najlepsza komedia lub musical oraz najlepsza aktorka. Popis komediowego kunsztu Melissy McCarthy oraz Jasona Stathama w autoironicznej roli.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)