Córka

(The New Daughter)

THRILLER USA 2009   od 12 lat
Występują:Kevin Costner, Ivana Baquero, Samantha Mathis, Gattlin Griffith
Reżyseria:Luis Berdejo
W skrócie:James przeprowadza się z dziećmi na prowincję. Rodzina doświadcza budzących grozę zdarzeń. W roli tytułowej wystąpiła znana z "Labiryntu fauna" Ivana Baquero.
Obserwując zachowanie dorastającej córki, jej samotny ojciec uświadamia sobie, że przyjdzie mu stoczyć walkę o jej życie z siłami, o których mocy nie ma pojęcia.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 13 marca
za 7 dni
18:10 ale kino+ (z napisami)
poniedziałek, 15 marca
za 9 dni
15:45 ale kino+ (z napisami)

Opis

Po rozwodzie pisarz John James (Kevin Costner) wraz z dwojgiem dzieci - nastoletnią Louisą (Ivana Baquero) i młodszym Samem (Gattlin Griffith) - przeprowadza się na farmę w Karolinie Południowej. Cała trójka próbuje jakoś ułożyć życie na nowo. Z trudem odbudowywaną równowagę rodziny burzą jednak dziwne, niepokojące zdarzenia. Pewnego dnia kot Jamesów pada ofiarą nieznanego sprawcy, z różnych części dużego domu zaczynają dobiegać niewytłumaczalne odgłosy. John najbardziej obawia się jednak o córkę, która zaczyna lunatykować, staje się coraz bardziej agresywna, a chwilami nie można z nią nawiązać w ogóle kontaktu. Zaniepokojony ojciec orientuje się, że te niesamowite zdarzenia mogą mieć związek z położonym niedaleko cmentarzem. Uświadamia sobie, że by ochronić rodzinę, musi stanąć do walki z nieznanym. Udana kreacja zdobywcy dwóch Oscarów Kevina Costnera. Film powstał na podstawie opowiadania Johna Connolly'ego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także