Survivalowa rodzina (3)
Reżyseria: | Maciej Bąkowski |
---|---|
W skrócie: | Rodzina z Gorzowa Wielkopolskiego to Ula, Hubert i Wojtek. swoją przygodę bohaterowie rozpoczynają w Twierdzy Modlin, gdzie muszą odnaleźć prowadzącego. Kręte korytarze okazują się dużą przeszkodą. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 30 kwietnia dziś |
5:00 | PLANETE+ |
wtorek, 6 maja za 6 dni |
1:55 | CANAL+ 360 |
środa, 7 maja za 7 dni |
1:10 | CANAL+ 360 |
Opis
Łukasz Tulej, prowadzący program, a jednocześnie podróżnik i doświadczony ekspert w dziedzinie przetrwania, zabiera rodziny na weekendową wyprawę i pokazuje, jak w atrakcyjny i niedrogi sposób można spędzić wspaniały czas z bliskimi. Widzowie zobaczą m.in. wspólną walkę o przetrwanie na świeżym powietrzu, survival w niecodziennych warunkach oraz poznawanie najciekawszych zakątków Polski.
W tym odcinku
Zgrana rodzina z Gorzowa Wielkopolskiego: Ula, Hubert i Wojtek na co dzień nie ma zbyt wiele czasu na aktywności fizyczne. Swoją przygodę bohaterowie rozpoczynają w Twierdzy Modlin, gdzie muszą odnaleźć prowadzącego. Ciemne, kręte korytarze okazują się jednak dużą przeszkodą, z którą rodzina musi sobie jednak poradzić. Następnie Łukasz przygotowuje dla bohaterów odcinka bogaty w białko posiłek - korniki. Noc muszą spędzić na drzewie, a rano wita ich Łukasz z kolejnym zadaniem do wykonania. Prysznic polowy z zimną wodą to dobry początek kolejnego dnia przygody. Ostatnim punktem ich podróży jest przeprawa przez Wisłę.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Łukasz Tulej gospodarz
-
Maciej Bąkowski reżyseria
Zobacz także
- Survivalowa rodzina (4) - serial dokumentalny - noc wt./śr., 29 na 30 kwietnia 5:30 i 2 późniejsze emisje
- Survivalowa rodzina (7) - serial dokumentalny - dziś, 30 kwietnia 8:05 i 3 późniejsze emisje
- Survivalowa rodzina (8) - serial dokumentalny - dziś, 30 kwietnia 8:40 i 3 późniejsze emisje
- Survivalowa rodzina (5) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 30 kwietnia na 1 maja 5:00 i 2 późniejsze emisje
- Survivalowa rodzina (6) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 30 kwietnia na 1 maja 5:35 i 2 późniejsze emisje
- Survivalowa rodzina (9) - serial dokumentalny - czwartek, 1 maja 8:00 i 2 późniejsze emisje
- Survivalowa rodzina (10) - serial dokumentalny - czwartek, 1 maja 8:30 i 1 późniejsza emisja
- Survivalowa rodzina (1) - serial dokumentalny - noc czw./pt., 1 na 2 maja 1:55 i 3 późniejsze emisje
- Survivalowa rodzina (2) - serial dokumentalny - piątek, 2 maja 8:30 i 3 późniejsze emisje