Ranczo 8: Radio Mamrot (92)

Ranczo 8: Radio Mamrot (92)

7.3/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Lucy podejmuje decyzję o pozostaniu na stanowisku wójta. Kusy chce malować, ale nie może znaleźć weny. W życie plebanii kolejny raz ingeruje biskup, który przywozi ze sobą dawnego wikarego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 26 czerwca
dziś
16:55 TVP Seriale
czwartek, 27 czerwca
jutro
12:40 TVP Seriale
piątek, 28 czerwca
pojutrze
11:50 TVP Seriale
sobota, 29 czerwca
za 3 dni
21:45 TVP Seriale
niedziela, 30 czerwca
za 4 dni
14:25 TVP Seriale
sobota, 6 lipca
za 10 dni
9:50 TVP Seriale

Opis

Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Lucy i Kusy mierzą się z nowymi problemami w życiu osobistym i zawodowym, Kozioł kontynuuje swoją karierę polityczną, a proboszcz mierzy się z rozmaitymi wyzwaniami na plebanii.

W tym odcinku

Lucy podejmuje decyzje o pozostaniu na stanowisku wójta. Kusy chce nadal malować, ale nie może znaleźć weny twórczej. W życie plebanii kolejny raz ingeruje biskup, który przywozi ze sobą dawnego wikarego. Jego pojawienie się prowadzi do konfliktów z Michałową, która dodatkowo stawia proboszczowi kategoryczne postulaty płacowe. U progu kampanii wyborczej Kozioł traci ducha walki i motywację do dalszego uprawiania polityki. Zmiana jego podejścia denerwuje Czerepacha, który wie, że od sukcesu senatora zależy jego przyszłość. Pietrek, Hadziuk i Solejuk spotykają się w rozgłośni radia Wilkowyje. Zaczynają razem, pod wpływem alkoholu, prowadzić audycję na żywo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także