Rodzina Fangów

Rodzina Fangów

5.7/10 7.4/10

(The Family Fang)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 2015   od 12 lat
Występują:Nicole Kidman, Jason Bateman, Christopher Walken, Kathryn Hahn
Reżyseria:Jason Bateman
W skrócie:Annie i Baxter to dzieci dwojga performerów. Pewnego dnia starzejący się artyści przepadają bez śladu. Annie podejrzewa, że to tylko nowy wygłup rodziców. Mimo to policja rozpoczyna poszukiwania.
Kiedy znika para ekscentrycznych performerów, zaniepokojony dorosły syn wszczyna poszukiwania, zaś córka dowodzi, że to ich kolejny wygłup.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 22 grudnia
za 4 dni
21:00 HBO 2
sobota, 23 grudnia
za 5 dni
12:45 HBO 2
niedziela, 31 grudnia
za 13 dni
18:30 HBO 2

Opis

Annie (Nicole Kidman) i Baxter (Jason Bateman) to dzieci dwojga performerów. Oboje czują złość do rodziców, którzy w przeszłości wykorzystywali ich na potrzeby swojej sztuki. Jednym głosem obwiniają ich też o swoje problemy w dorosłym życiu. Pewnego dnia starzejący się artyści (Christopher Walken i Maryann Plunkett) przepadają bez śladu. Baxter spodziewa się najgorszego, ale jego bardziej sceptycznie nastawiona do całej sprawy siostra podejrzewa, że to tylko nowy wygłup rodziców. Podczas gdy policja rozpoczyna poszukiwania zaginionych, Annie wraz z bratem powraca do rodzinnego domu. W obsadzie znaleźli się m.in. laureatka Oscara Nicole Kidman, zdobywca tej nagrody Christopher Walken oraz uhonorowany Złotym Globem Jason Bateman, który odpowiada również za reżyserię filmu. Autorem scenariusza jest David Lindsay-Abaire, laureat Pulitzera za sztukę "Rabbit Hole". Fabuła filmu powstała na podstawie bestsellerowej powieści Kevina Wilsona "Rodzina na pozór".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)