Program TV na sobotę 23.03.2024
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
Komisarz Alex 18: Egzamin (218)
od 10:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Miłość to idealne alibi (344)
11:50serial kryminalny
Gwiazdy w południe: Zabić Logana Kelihera
12:45western
Okrasa łamie przepisy: Kuchnia Polesia
14:20magazyn kulinarny
Miłość i medycyna 3 (14)
14:55serial obyczajowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
To jest grane (3)
11:30program muzyczny
Artur i Minimki 3. Dwa światy
12:05film przygodowy
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (1657)
14:35teleturniej
Polsat
Nasz nowy dom (305)
od 10:40reality show
Bogaty dom - biedny dom (25)
11:40reality show
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (162)
12:45serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (163)
13:15serial dokumentalny
Polacy za granicą: Ottawa (70)
13:40serial dokumentalny
Rolnicy. Podlasie (45)
14:40serial dokumentalny
TVN
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
od 10:402. seria konkursu drużynowego
Milionerzy (710)
12:00teleturniej
Na Wspólnej (3787)
12:30serial obyczajowy
Na Wspólnej (3788)
13:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (3789)
13:25serial obyczajowy
Na Wspólnej (3790)
13:50serial obyczajowy
The Traitors. Zdrajcy (4/13)
14:15program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
Stolik dla trojga (4)
11:00telenowela
Na osi (481)
11:55magazyn motoryzacyjny
Remont na 5+ (7)
12:30magazyn poradnikowy
Trucker Club (5)
12:55magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju (11)
13:30program rozrywkowy
Powrót do domu
14:30thriller
TV 6
Gierka
od 10:15film familijny
Barabasz
12:00dramat historyczny
Magnum: Detektyw z Hawajów (14)
14:05serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 8 (367)
11:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (368)
12:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (369)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (370)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (784)
od 10:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1082)
11:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (786)
12:50serial paradokumentalny
Detektywi (65)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Ugotowani w parach (11/13)
14:50reality show
TVP Kultura
Madama Butterfly
od 10:20opera
Dokument tygodnia: Sztuka milczenia
13:00film dokumentalny
Krzyżacy
14:35film historyczny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Awantura o Basię: Awantura siódma, czyli rzecz o dwóch takich (7/12)
11:50serial przygodowy
Awantura o Basię: Awantura ósma, czyli rzecz o poszukiwaniu utraconej przeszłości (8/12)
12:20serial przygodowy
Wędrowiec polski: Podlasie
12:55cykl reportaży
Na dobre i na złe: Będzie dobrze (913)
13:25serial obyczajowy
Forum
14:25program publicystyczny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (23)
11:05serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (24)
12:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (25)
12:55serial dokumentalny
Joe Biden: historia prezydenta Ameryki
13:55film dokumentalny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
ale kino+
Alfred Hitchcock: mistrz suspensu
od 10:10film dokumentalny
Pocałunek
11:50dramat obyczajowy
Szyk!
13:55komedia
AXN
MacGyver 3 (11)
od 10:35serial akcji
Cobra 11 (4)
11:30serial sensacyjny
Cobra 11 (5)
12:30serial sensacyjny
Straszny dom
13:30film animowany
CANAL+ 1
Corgi, psiak królowej
od 10:45film animowany
Coco Chanel: Kobieta wyzwolona (2)
13:45serial dokumentalny
Między lustrami
14:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Daleko od miasta 10 (8)
11:00serial dokumentalny
Daleko od miasta 10 (9)
11:25serial dokumentalny
ABC gotowania - kuchnia polska: Kapusta (1)
12:10magazyn kulinarny
ABC gotowania - kuchnia polska: Mąka (2)
12:35magazyn kulinarny
Pokochaj swój ogród 11 (1)
13:05magazyn poradnikowy
Pokochaj swój ogród 11 (2)
14:00magazyn poradnikowy
Zwierzęta Wajraka 2: Węże na Zakrzówku (5)
14:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
Wróżka Zębuszka
od 10:20film animowany
Łapu-capu
11:40chochliki telewizyjne
Dom pogodnej starości
11:50komedia
Hollywood Buzz
13:30magazyn filmowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
14:00komedia
CANAL+ Premium
Coco Chanel: Kobieta wyzwolona (2)
12:45serial dokumentalny
Między lustrami
13:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (10)
11:05serial kryminalny
Planeta Singli. Osiem historii: Dystans (5)
11:50serial komediowy
Planeta Singli. Osiem historii: Detektor (6)
12:45serial komediowy
The Office PL 3: Big News (1)
13:35serial komediowy
The Office PL 3: Test IQ (2)
14:05serial komediowy
The Office PL 3: Asystent (3)
14:30serial komediowy
The Office PL 3: Ono (4)
14:55serial komediowy
CBS Europa
Przygody młodego Indiany Jonesa
od 9:45film przygodowy
Przygody młodego Indiany Jonesa: Podróż światłości
11:40film przygodowy
Przygody młodego Indiany Jonesa: Skandal 1920 roku
13:35film przygodowy
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe: Wielki dzień (5)
od 10:55serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe: Panaceum (6)
11:55serial obyczajowy
Panna Marple: Dom niespokojnej starości
12:55film kryminalny
HBO 2
Lepiej być nie może
od 9:20komedia
Lucy i Desi
11:40dramat biograficzny
Porwany: Pies na Gwiazdkę
13:50film obyczajowy
HBO 3
Premiera: Fantastyczni przyjaciele 2: Santiago (6)
od 10:25serial dokumentalny
Supernowa
11:20dramat obyczajowy
Pohamuj entuzjazm 12: The Gettysburg Address (6)
13:05serial komediowy
Nel i tajemnica kurokota
13:40film animowany
Kino Polska
Giuseppe w Warszawie
od 9:05komedia wojenna
Lekarstwo na miłość
11:10komedia
Sławna jak Sarajewo
13:25komediodramat
Polsat Film
Ania z Zielonego Wzgórza - nowy początek (1/2)
11:00film obyczajowy
I kto to mówi!
12:30komedia
Jeszcze większe dzieci
14:30komedia
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (15)
11:00serial kryminalny
Hawaje 5-0: Niewinny człowiek (14)
12:00serial kryminalny
Czterej pancerni i pies: 'Rudy', miód i krzyże (5/21)
12:55serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Most (6/21)
13:55serial wojenny
Warner TV
Odżywieni
od 10:10dramat obyczajowy
Akademia policyjna 2: Pierwsze zadanie
11:46komedia
Superman 4
14:04film przygodowy
SPORTOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
12:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00mecz: Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers
Żużel: 2. liga
13:00mecz finałowy fazy play-off: Ultrapur Start Gniezno - Texom Stal Rzeszów
Eurosport 1
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
od 9:30konkurs drużynowy
The Power of Sport
12:15magazyn sportowy
The Minute
12:25magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
12:30mecz półfinałowy
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
od 10:30supergigant kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:15zjazd kobiet
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
12:15skicross
Magazyn
13:30
Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa świata w Barcelonie
13:451. wyścig
Polsat Sport
7. strefa
od 10:30magazyn siatkarski
Strzelnica Navala: Maria Andrejczyk (1)
12:00magazyn sportowy
Piłka nożna
12:30mecz towarzyski: Hiszpania - Kolumbia
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
14:45mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała - UNI Opole
Polsat Sport Extra
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Silvaplanie
11:00slopestyle
Piłka nożna
12:00mecz towarzyski: Hiszpania - Kolumbia
Boks: Babilon Boxing Show w Ożarowie Mazowieckim
14:00waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Hadillah Mohoumadi 25.03.2022
Polsat Sport News
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
11:00łyżwiarstwo figurowe
Sporty walki: Gala Babilon MMA 8 w Pruszkowie
12:00walki: Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Daniel Rutkowski - Damian Zorczykowski
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Silvaplanie
13:00slopestyle
Atleci
14:00magazyn sportowy
TVP Sport
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Jerzy Kukuczka
11:00cykl reportaży
Oko w oko: Tomasz Świątek
11:30magazyn sportowy
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
12:10mecz: GKS Katowice - Pogoń Szczecin
Piłka nożna: 2. liga
14:25mecz: KKS 1925 Kalisz - Stomil Olsztyn
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!