Program TV

SOBOTA 23.02
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Korona królów (177)
od 10:55telenowela historyczna
Korona królów (178)
11:30telenowela historyczna
Korona królów (179)
11:55telenowela historyczna
Podmuch energii (10)
12:30cykl reportaży
Spis treści: Wacław Berent (55)
13:15rozmowy z Andrzejem Doboszem
Sanatorium miłości (5)
13:25reality show
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Eddie
12:05komedia
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (428)
14:35teleturniej
Polsat
Wspólna chata
od 10:45komedia
Dziś 13, jutro 30
12:55komedia
TVN
Na Wspólnej (2826)
11:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (2827)
11:25serial obyczajowy
Na Wspólnej (2828)
11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (2829)
12:25serial obyczajowy
Maverick
13:25western komediowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zagadkowa wyspa
od 9:30program interaktywny
Na osi (215)
11:30magazyn motoryzacyjny
Nieźle kliknięci
12:40program rozrywkowy
zdjęcieMiami Magma
13:00film sensacyjny
TV 4
Policjantki i Policjanci (485)
od 10:25serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (486)
11:25serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (487)
12:25serial obyczajowy
STOP Drogówka
13:25magazyn policyjny
TV 6
Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie
od 10:25film animowany
Nianie w akcji
12:00film dla młodzieży
TVN 7
Brzydula (199)
od 10:55serial komediowy
Brzydula (200)
11:30serial komediowy
Brzydula (201)
12:10serial komediowy
Hop
12:45film familijny
Szkoła rocka
14:45komedia muzyczna
TVP Kultura
Duże zwierzę
12:10dramat obyczajowy
Sublokator
13:35komedia obyczajowa
WP
Zamieszkajmy nad wodą (3)
12:00program rozrywkowy
Mam talent Ameryka (15)
12:30program rozrywkowy
Megafabryki (15)
14:25serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Dziewczyna z Brestu
12:35dramat obyczajowy
AXN
MacGyver (1/21)
od 10:25serial akcji
MacGyver (2)
11:25serial akcji
Grimm 6 (7)
12:20serial fantasy
Premiera: Candice Renoir 6 (2)
13:20serial komediowy
Premiera: Candice Renoir 6 (3)
14:30serial komediowy
CANAL+ 1
Wojna płci
od 9:50film biograficzny
Nie przegap
11:50magazyn informacyjny
Oscary 2019: Fernando
12:00film animowany
Oscary 2019: Twój Vincent
13:50film animowany
CANAL+ Film
Zawierucha w Hollywood
11:00film dokumentalny
Nie przegap
11:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:05chochliki telewizyjne
Wyspa psów
12:10film animowany
Odciąć pępowinę
13:55film krótkometrażowy
Studniówk@
14:05komedia
CANAL+ Seriale
Zrobione na czysto (1)
od 10:30serial obyczajowy
Zrobione na czysto (2)
11:20serial obyczajowy
Zrobione na czysto (3)
12:10serial obyczajowy
Płacz (1)
13:00serial kryminalny
Gwiazdy wesela (9)
14:10serial komediowy
Gwiazdy wesela (10)
14:55serial komediowy
CBS Europa
Herkules (2-ost.)
od 9:55film przygodowy
Syn smoka (1/2)
13:35film przygodowy
HBO
Paweł, apostoł Chrystusa
od 10:55dramat historyczny
Z krwi i kości
12:45melodramat
Zachowaj spokój
14:50komediodramat
HBO 2
Bociany
11:10film animowany
zdjęcieSłużące
12:35dramat obyczajowy
HBO 3
Klika 2 (5)
11:50serial obyczajowy
All American (9)
12:40serial obyczajowy
Kung Fu Panda
13:30film animowany
Kino Polska
Potem nastąpi cisza
od 10:00dramat wojenny
Złote Koło
12:25dramat kryminalny
Kino TV
Poirot: Zerwane zaręczyny (2)
od 10:40serial kryminalny
Długie podanie
12:45dramat biograficzny
Przygody Merlina 3 (6)
14:45serial fantasy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00mecz: RCD Espanyol - SD Huesca
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:55mecz: Getafe CF - Rayo Vallecano
nSport+
Premiera: Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
11:00mecz: Arka Gdynia - Piast Gliwice
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:55mecz: Getafe CF - Rayo Vallecano
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: 1. liga
od 10:00mecz: KS Gwardia Wrocław - Stal Nysa
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
12:30mecz: E.Leclerc Radomka Radom - BKS PROF CREDIT Bielsko-Biała
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa
Polsat Sport Extra
KOTV Classics
od 10:30magazyn bokserski
Biatlon: Mistrzostwa Europy w Mińsku
11:50bieg sprinterski kobiet
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
13:20mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
14:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Stan futbolu
11:30magazyn piłkarski
Hokej: NHL
12:30mecz: Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!