x
Ojciec Mateusz 22: Piąta taryfa (281)

Ojciec Mateusz 22: Piąta taryfa (281)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Kajetan Wolniewicz, Piotr Polk, Wojciech Namiotko
Reżyseria:Artur Żmijewski
W skrócie:Gibalski i jego żona stają się ofiarami nieuczciwej firmy przewozowej. Nocul i Dziubak odkrywają, że w Sandomierzu pojawiła się mafia taksówkowa. Tymczasem Pluskwa rozpoczyna pracę jako taksówkarz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Gibalski i jego żona stają się ofiarami nieuczciwej firmy przewozowej. Wkrótce Nocul i Dziubak dostają informację, że w Sandomierzu pojawiła się mafia taksówkowa. Tymczasem Pluskwa zdaje egzamin i rozpoczyna pracę jako taksówkarz. Od razu podpada kierowcom z Taxi Bolo, którzy każą mu płacić 50 procent z utargu. Waldek odmawia, ale przestępcy mszczą się, spuszczając mu powietrze z kół. Do komendy wpływają kolejne skargi oszukanych pasażerów. Nocul, Dziubak i Marczak w cywilu interweniują na postoju dla taksówek. Pluskwa zyskuje klienta, okazuje się nim jednak bandyta. Wkrótce mężczyzna zostaje znaleziony pobity i nieprzytomny. Policjanci rozpoczynają śledztwo, do którego włącza się również Mateusz.

Występują (pokaż wszystkich)