Blondynka 6: Cud (77)

Blondynka 6: Cud (77)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Pluskota
W skrócie:Pojawiają się podejrzenia, że Żyro doskonale wiedział o zatrutej paszy. Sylwia zamierza zdobyć dowody oszustwa. Ksiądz Błażejczyk dowiaduje się o klauzuli do testamentu siostry Konstancji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy uroczej Sylwii Kubus (Natalia Rybicka), która próbuje ułożyć sobie życie we wsi Majaki, a także pozostałych członków lokalnej społeczności. Sympatyczna lekarka weterynarii staje po stronie potrzebujących i musi stawić czoło różnym przeciwnościom losu.

W tym odcinku

Pojawiają się podejrzenia, że Żyro wiedział o zatrutej paszy, a mimo to ją sprzedawał. Sylwia zamierza zdobyć dowody oszustwa. Podczas wizyty w kurii ksiądz Błażejczyk dowiaduje się o klauzuli do testamentu siostry Konstancji. Zawiera ona zapis, że dom doktora dziedziczy Rychterowa, ale spadkobierczyni zobowiązuje się do tego, że będzie tam działała nadal lecznica. Auguścik odkrywa, że Żyro zdobył pozwolenie na odstrzał jelenia. Postanawia zburzyć jego plany. Po negocjacjach z Jasiunią Rychterowa zgadza się obniżyć cenę domu. Po nieudanym polowaniu Sylwia odwozi Żyro. W drodze nagrywa jego rozmowę, z której wynika, że wiedział o zatrutej paszy. Gdy podczas szarpaniny Cezary próbuje zniszczyć dowód, dochodzi do wypadku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także