Program TV

CZWARTEK 17.10
6:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 5:40teleturniej muzyczny
Przysięga (31)
6:15telenowela
zdjęcieElif (588)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (268)
8:40telenowela historyczna
Polsat
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (142)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (143)
9:30serial fabularno-dokumentalny
TVN
Mango
od 5:15telezakupy
Doradca smaku (27)
7:20magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Buffy, postrach wampirów (13)
6:00serial przygodowy
Nasz nowy dom (38)
8:00reality show
Septagon (91)
9:00serial kryminalny
TV 6
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Buffy, postrach wampirów (5)
7:00serial przygodowy
Drużyna A (6)
8:00serial sensacyjny
Detektywi w akcji (81)
9:00serial fabularno-dokumentalny
TV Puls
112 - na każde wezwanie (93)
6:00serial sensacyjny
112 - na każde wezwanie (94)
6:30serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (15)
7:00serial sensacyjny
Rodzinny interes 2 (63)
9:00serial obyczajowy
TVN 7
Mango
6:00telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (218)
7:35serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (428)
8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (429)
9:35serial paradokumentalny
TVP Kultura
Mistrz tańca
8:40film obyczajowy
Żywot Mateusza
9:25dramat psychologiczny
WP
Premiera: WP Raport (157)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (123)
6:20program publicystyczny
Sześć sióstr (10)
6:50serial obyczajowy
B&B Słowa i słówka (31)
8:05serial obyczajowy
Kocham, ale kłamię 2 (2)
9:00serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Zaufaj mi 2 (1)
8:00serial sensacyjny
Zaufaj mi 2 (2)
9:10serial sensacyjny
AXN
MacGyver 3 (14)
6:10serial akcji
Castle 8 (19)
8:00serial kryminalny
Castle 8 (20)
8:55serial kryminalny
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Listy miłosne
6:15dramat psychologiczny
Aktualności filmowe+
8:05magazyn filmowy
Polegaj na mnie
8:35dramat przygodowy
CANAL+ 1
Świrnięty Mikołaj
od 5:20komedia
Mrówka wychodzi za mąż
6:30film krótkometrażowy
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Listy miłosne
7:15dramat psychologiczny
Aktualności filmowe+
9:05magazyn filmowy
Polegaj na mnie
9:35dramat przygodowy
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Aktualności filmowe+
6:40magazyn filmowy
Najfutbolniejsi
7:10komedia
Łapu-capu
8:55chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
9:00magazyn filmowy
Okna, okna
9:30komedia
CANAL+ Seriale
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Mrówka wychodzi za mąż
6:40film krótkometrażowy
Larp
6:55etiuda filmowa
Instynkt (3)
7:25serial kryminalny
Instynkt (4)
8:05serial kryminalny
Spitsbergen
8:45film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (4)
9:10film krótkometrażowy
Jeźdźcy burzy 2 (5)
9:25serial kryminalny
CBS Europa
Szogun (7/12)
6:00serial przygodowy
zdjęcieStrażnicy skarbu
7:05film przygodowy
Strażnik opowieści (1/2)
9:00dramat obyczajowy
HBO
Czas przemian
6:00dramat obyczajowy
zdjęcieDzika droga
7:55dramat biograficzny
Chicago
9:50musical
HBO 2
Toy Story 3
6:00film animowany
Komunia
7:40film dokumentalny
Pearl Harbor
8:55dramat wojenny
HBO 3
Wiek niewinności
6:00dramat obyczajowy
zdjęcieJerry Maguire
8:15dramat obyczajowy
Kino Polska
Jak zostałem Rosjaninem (7)
6:00serial komediowy
Jak zostałem Rosjaninem (8)
6:40serial komediowy
Dom wariatów
7:50dramat obyczajowy
Ambassada
9:50komedia
Kino TV
Delikatność
od 4:35komedia romantyczna
Omamamia
6:20komedia
Długie podanie
8:45dramat biograficzny
Polsat Film
Stołeczna drogówka (67)
6:15serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (68)
6:45serial dokumentalny
Nasz nowy dom (85)
7:15reality show
Podróż za jeden uśmiech
8:15film przygodowy
Stopklatka TV
15.7 km
6:00film krótkometrażowy
Wygrać, przegrać albo polec (1)
6:30program rozrywkowy
Złotopolscy (217)
6:55telenowela
Plebania (92)
7:25serial obyczajowy
Plebania (93)
8:05serial obyczajowy
TNT
Angielski pacjent
6:00melodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
6:15mecz: Cracovia - Legia Warszawa
nSport+
Witaj w klubie: Lech Poznań
6:30serial dokumentalny
Magazyn Velux EHF
7:00magazyn piłki ręcznej
Sport News+
9:35magazyn sportowy
LaLiga World
9:45magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Hokej: Liga Mistrzów
6:00mecz fazy grupowej: Mountfield HK - Graz99ers
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
8:30mecz: Białoruś - Holandia
Polsat Sport News
Trans World Sport
6:00magazyn sportowy
Sport flesz
7:00program informacyjny
Sport flesz
8:00program informacyjny
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
9:07mecz: Ukraina - Portugalia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!