Przyjaciele 6: The One That Could Have Been: Part 1 (15)

Przyjaciele 6: The One That Could Have Been: Part 1 (15)

(Friends: The One That Could Have Been: Part 1)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Michael Lembeck
W skrócie:Przyjaciele zastanawiają się, jak wyglądałby ich życie, gdyby pewne wydarzenia potoczyły się inaczej. Rachel wyobraża sobie, co by było, gdyby wyszła za mąż za niewiernego narzeczonego, Barry'ego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 22 lutego
dziś
8:00 Comedy Central

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Przyjaciele zastanawiają się, jak wyglądałby teraz ich życie, gdyby pewne wydarzenia potoczyły się inaczej. Rachel wyobraża sobie, co by było, gdyby wyszła za mąż za swojego niewiernego narzeczonego, Barry'ego. Ross myśli, jak wyglądałoby jego życie u boku Carol, gdyby się z nią nie rozwiódł. Joey zastanawia się, czy zostałby gwiazdorem, gdyby dalej grał w jednym z najpopularniejszych seriali. Wszyscy natomiast próbują odpowiedzieć sobie na pytanie, jak wyglądałoby życie Moniki, gdyby nie schudła, co by było, gdyby Chandler rzucił swoją pracę i został asystentem Joeya, a Phoebe maklerem giełdowym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także