Przyjaciele 6: The One That Could Have Been: Part 2 (16)

Przyjaciele 6: The One That Could Have Been: Part 2 (16)

(Friends: The One That Could Have Been: Part 2)

serial komediowy USA 1999-2000   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Michael Lembeck
W skrócie:Rachel wyobraża sobie, co by było, gdyby wyszła za swojego niewiernego narzeczonego, Ross myśli, jak wyglądałoby jego życie u boku Carol...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Kontynuacja poprzedniego odcinka. Przyjaciele zastanawiają się, jak wyglądałoby teraz ich życie, gdyby pewne wydarzenia potoczyły się inaczej. Rachel wyobraża sobie, co by było, gdyby wyszła za mąż za swojego niewiernego narzeczonego, Barry'ego. Ross myśli, jak toczyłoby się jego życie u boku Carol, gdyby się z nią nie rozwiódł. Joey zastanawia się, czy zostałby gwiazdorem, gdyby dalej grał w jednym z najpopularniejszych seriali. Wszyscy natomiast próbują odpowiedzieć sobie na pytanie, jak wyglądałoby życie Moniki, gdyby nie schudła, co by było, gdyby Chandler rzucił swoją pracę i został asystentem Joeya, a Phoebe wybrałaby zawód maklera giełdowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)