Program TV na wtorek 23.04.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Chinatown
od 0:55dramat kryminalny
Przeprowadzka
3:15komediodramat
Klan (4325)
4:50telenowela
Dziedzictwo (261)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (164)
6:10serial obyczajowy
TVP 2
O mnie się nie martw 10 (4/13)
od 2:10serial komediowy
Najlepszy
3:10film obyczajowy
Rodzinka.pl: Dominujesz nad facetami (211)
4:55serial komediowy
M jak miłość (1561)
5:35serial obyczajowy
Z Modlitwą Pańską
6:25reportaż
Rodzinka.pl: Smutek apartamentów (184)
6:55serial komediowy
Polsat
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
To tylko kilka dni (4/6)
od 2:45serial dokumentalny
Szpital (167)
3:30serial paradokumentalny
Uwaga!
4:15magazyn reporterów
Nauka jazdy 3 (3/13)
4:30program rozrywkowy
Recepta na stary dom 2 (8/14)
4:55program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (8/26)
5:15serial dokumentalny
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (923)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje (12/14)
6:50program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (12)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (13)
4:00serial sensacyjny
Na osi (485)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
Prehistoryczne bestie: Najgroźniejszy zabójca dinozaurów (3)
6:00serial dokumentalny
TV 4
SuperLudzie (33)
od 2:55serial dokumentalny
SuperLudzie (34)
3:25serial dokumentalny
SuperLudzie (35)
3:55serial dokumentalny
SuperLudzie (36)
4:25serial dokumentalny
SuperLudzie (37)
4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (229)
6:00reality show
TV 6
Benny Hill (36)
3:00program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Wymagająca szefowa (33)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Oko wspólnoty (34)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Cena szczęścia (31)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (4)
6:00serial sensacyjny
TV Puls
Zobacz to!: Menu na miarę (8)
od 2:30program kulinarny
Menu na miarę (4)
3:20program kulinarny
Taki jest świat 9 (16)
4:00program informacyjny
Dzielnica strachu 6: Przytułek (234)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Aloha Nash (7)
6:00serial sensacyjny
TVN 7
Testosteron
od 0:45komedia
Medium z Long Island 4 (33)
3:10reality show
Druga strona medalu 2: Sarah Ferguson (5/7)
4:05talk-show
Druga strona medalu: Otylia Jędrzejczak (4/8)
4:35talk-show
Szkoła (684)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (438)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (1008)
6:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Idol
od 1:15komediodramat
Zaginione skarby: Zegary z Jędrzejowa
3:15serial animowany
Kronos: Ameryka
3:35program publicystyczny
Glasgow
4:25film krótkometrażowy
Teledyski
5:10magazyn muzyczny
Afisz kulturalny ekstra
5:30magazyn kulturalny
TVP Polonia
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Andrzej Sobczak (5)
3:05widowisko
Campo di Fiori
4:05film dokumentalny
Wróżka z getta
4:35reportaż
Barwy szczęścia (2942)
5:00serial obyczajowy
Polskie Parki Narodowe: Karkonoski Park Narodowy
5:30serial dokumentalny
Gra słów. Krzyżówka (850)
6:00teleturniej
Anna Dymna - spotkajmy się: Tomasz Czerwiński
6:30talk-show
WP
1, 2, 3... Kabaret!: Wino, kobiety i śpiew (2)
od 2:20program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (8)
3:20program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Smile (6)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 12: Smile, część 3 (5)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Chyba (2)
6:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Polska z góry 2: Świnoujście (8)
6:30serial dokumentalny
AXN
FBI 3 (11/15)
od 2:50serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (9/15)
3:45serial kryminalny
Znaki (8)
4:40serial kryminalny
Znaki 2 (1)
6:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Masz na imię Justine
od 2:55dramat obyczajowy
Wyraj
4:30film krótkometrażowy
Królowa chmur
4:50film obyczajowy
Miasta rytm: Katowice
6:10serial dokumentalny
CANAL+ Family
Daleko od miasta 5 (10)
od 2:50serial dokumentalny
Daleko od miasta 5 (11)
3:15serial dokumentalny
Daleko od miasta 5 (12)
3:50serial dokumentalny
M jak mięso (1)
4:15serial dokumentalny
M jak mięso (2)
4:50serial dokumentalny
M jak mięso (3)
5:20serial dokumentalny
Bing 2 (19)
6:00serial animowany
Bing 2 (20)
6:05serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (13)
6:25serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (14)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (18)
6:55serial animowany
CANAL+ Film
Pornografia
od 2:10film obyczajowy
Żurek
4:05film obyczajowy
Ostatni film przed końcem świata
5:20film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
6:35film animowany
CANAL+ Premium
Masz na imię Justine
od 1:55dramat obyczajowy
Wyraj
3:30film krótkometrażowy
Królowa chmur
3:50film obyczajowy
Miasta rytm: Katowice
5:10serial dokumentalny
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Zaczarowana góra
6:05dramat fantasy
CBS Europa
Szeregowiec Ryan
od 1:55dramat wojenny
Rankingi Hollywood (3/6)
5:15program rozrywkowy
Bliżej gwiazd (16/48)
6:00serial dokumentalny
Wimbledon
6:30komedia romantyczna
Epic Drama
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 6: Apollo (2)
3:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Słodka Amelia (22)
4:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Finał: część 1 (23)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Z bożą pomocą (7)
6:00serial obyczajowy
Panna Scarlet i komisarz 4: Elizjum (1)
6:50serial kryminalny
HBO
Policja zastępcza
od 2:30komedia sensacyjna
Jedyna miłość razy dwa
4:20film obyczajowy
Miłość od kuchni
6:00komedia romantyczna
HBO 3
Premiera: Jak owce między wilki
od 1:40dramat kryminalny
Sympatyk (2)
3:20serial szpiegowski
Sisu
4:25dramat wojenny
Przejażdżka
6:00komediodramat
Kino Polska
Okna, okna
od 2:40komedia
Symetria
4:00dramat obyczajowy
Miasta rytm (10)
6:00serial dokumentalny
Miasta rytm (11)
6:55serial dokumentalny
Kino TV
Naczelny dowódca
od 2:15film sensacyjny
Bonanza: Obcy
4:00serial obyczajowy
Bonanza: Sprawiedliwość pustkowi
5:55serial obyczajowy
Czyja to córka
6:55thriller
Polsat Film
Gliniarze: Bez szans (702)
od 2:45serial paradokumentalny
Gliniarze: Nielegalne śledztwo (703)
3:45serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zatrucie podczas renowacji mebli / Włamywacz dławi się wybitymi zębami (100)
4:45serial paradokumentalny
Więzienie (127)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (128)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka
Chłopi: Boryna (1/2)
od 2:50film obyczajowy
Dzień jak co dzień
4:45film krótkometrażowy
W rytmie wolności: Depeche Mode (6)
5:05serial dokumentalny
Scena śmiechu (50)
6:00program rozrywkowy
Mów mi Mesjasz
6:40etiuda filmowa
Warner TV
Diukowie Hazzardu 7: Dr Jekyll i pan Duke (3)
od 2:45serial komediowy
Bitwa o Ardeny
3:20dramat wojenny
Laboratorium Dextera (10)
6:00serial animowany
Cudotwórcy: Trzynaście dni (4)
6:30serial komediowy
Diukowie Hazzardu 7: Robot P. Coltrane (4)
6:55serial komediowy
SPORTOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra: Dogrywka
od 2:35magazyn piłkarski
Witaj w akademii: Lech Poznań
3:25serial dokumentalny
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Ligue1 Review
6:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 1:00mecz: Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
6:00tenis
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
3:003. dzień
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
5:002. etap
Kolarstwo: Wyścig Liege-Bastogne-Liege
6:00kolarstwo
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
3:002. etap
Kolarstwo kobiet: Wyścig Liege-Bastogne-Liege
4:00kolarstwo
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
5:003. dzień
Polsat Sport
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
TVP Sport
Boks: Walka o pas WBO World w Stockton
od 2:45waga kogucia: Jason Moloney - Vincent Astrolabio
Boks: Gala w Detroit
3:40podsumowanie
Sportowy wieczór
5:25program informacyjny
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Finlandia 3 (7)
6:00sporty siłowe
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Finlandia 4 (10)
6:55sporty siłowe
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!