Rodzinka.pl: Damy radę (258)

Rodzinka.pl: Damy radę (258)

7.1/10
serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Natalia i Kacper wyraźnie odczuwają wyprowadzkę Tomka. Beata i Jan zapraszają Boskich na niedzielny obiad. Propozycja nie spotyka się z aprobatą Ludwika. Mężczyznę frustrują też ciągłe telefony Violi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Natalia i Kacper wyraźnie odczuwają wyprowadzkę Tomka. Beata i Jan zapraszają Boskich na niedzielny obiad. Propozycja nie spotyka się jednak z aprobatą Ludwika. Mężczyznę w dodatku frustrują ciągłe telefony Violi. Paula decyduje ostatecznie zakończyć znajomość z Kubą. Magda zdenerwowana zachowaniem rodziców podczas posiłku odchodzi od stołu i opowiada Tomkowi o swoich obawach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także