13 posterunek 2 (21)

13 posterunek 2 (21)

7.1/10
serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Cezary pragnie zrealizować jedną ze swoich fantazji i wziąć z Kasią prysznic. Warunki mieszkaniowe uniemożliwiają realizację marzenia. Czarek postanawia zainstalować prysznic w komisariacie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Cezary pragnie zrealizować jedną ze swoich fantazji. Chciałby wspólnie z Kasią wziąć prysznic. Jak się niestety okazuje, warunki mieszkaniowe żadnego z nich nie umożliwiają realizacji tego marzenia. Czarek postanawia więc wziąć sprawę w swoje ręce. Za zgodą komendanta oraz ku zadowoleniu kolegów, decyduje się wybudować na komisariacie prysznic. Zadanie jednak okazuje się niezwykle skomplikowane.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także