Program TV

NIEDZIELA 28.04
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Test z czarów
od 10:30program rozrywkowy
Pamiętny kwiecień
13:00dramat wojenny
Nieźle kliknięci
14:45program rozrywkowy
TV 4
Galileo (741)
od 10:30program popularnonaukowy
Galileo (742)
11:30program popularnonaukowy
Nie można pocałować panny młodej
12:40komedia romantyczna
Park jurajski 3
14:45film przygodowy
TV 6
Kopalnie króla Salomona
11:00film przygodowy
Gwiazdy Kabaretu (10)
13:00program rozrywkowy
Nokaut (9)
14:00serial komediowy
TV Puls
Trzy życzenia
od 10:45film obyczajowy
Księga dżungli
14:30film przygodowy
TVP Kultura
Od ucha do ucha: Warzywa
11:05film krótkometrażowy
Od ucha do ucha: Dwa wiatry
11:10film krótkometrażowy
Od ucha do ucha: Fortepian
11:15film krótkometrażowy
Trzeci punkt widzenia
11:35program publicystyczny
W domu
12:15film obyczajowy
Wszyscy mają się dobrze
13:10dramat obyczajowy
WP
Upiorne robale (1)
11:00serial przyrodniczy
Camilla
14:00film dokumentalny

FILMOWE

AXN
Nie wszystko złoto, co się świeci
od 9:35komedia przygodowa
2012
11:50film katastroficzny
CANAL+
Nasze najlepsze wesele
od 10:00komedia
zdjęcieMaria Magdalena
11:55dramat historyczny
Szmaragdowe wyspy
13:50film dokumentalny
Odciąć pępowinę
14:50film krótkometrażowy
CANAL+ 1
zdjęcieMaria Magdalena
12:55dramat historyczny
Szmaragdowe wyspy
14:50film dokumentalny
CANAL+ Family
Śmieszny ślub
11:05komedia
Podatek od miłości
12:40komedia romantyczna
Nie przegap
14:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
14:30chochliki telewizyjne
Synalek
14:45komedia
CANAL+ Seriale
Płacz (2)
12:30serial kryminalny
Zrobione na czysto (1)
13:30serial obyczajowy
Zrobione na czysto (2)
14:20serial obyczajowy
CBS Europa
Marco Polo (2-ost.)
od 10:10film przygodowy
Słodkie zmartwienia
12:00komedia romantyczna
HBO
zdjęcieKsięga życia
11:00film animowany
zdjęcieTroja
12:35dramat historyczny
HBO 2
Wiek niewinności
od 9:30dramat obyczajowy
Brexit
11:50dramat biograficzny
Pułapka czasu
13:30film fantasy
HBO 3
Wampiry: Dziedzictwo (16)
od 10:25serial fantasy
Młody Sheldon 2 (18)
11:10serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (11)
11:35serial komediowy
Jack, pogromca olbrzymów
13:30film fantasy
Kino Polska
Constans
od 10:55film psychologiczny
Nowy Kabaretowy Rejs (3)
13:10program rozrywkowy
Tydzień z życia mężczyzny
14:10dramat obyczajowy
Kino TV
Herkules (2-ost.)
12:55film przygodowy
Przygody Merlina (5)
14:50serial fantasy
TNT
Bardzo Dziki Zachód
od 10:30western komediowy
Armageddon
12:40film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka z góry
11:00magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Piast Gliwice
12:00serial dokumentalny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
12:40mecz: Miedź Legnica - Wisła Płock
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 9:10mecz: FC Barcelona - UD Levante
Witaj w klubie: Piast Gliwice
11:15serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:55mecz: Valencia CF - SD Eibar
1 na 1 Extra: Ivan Miljković
14:00magazyn sportowy
Piłka z góry
14:25magazyn piłkarski
Polsat Sport
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:30mecz finałowy fazy play-off
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
14:45mecz: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Puchar Francji
od 8:30mecz finałowy: Stade Rennais FC - Paris Saint-Germain
ATP World Tour Uncovered
12:00magazyn tenisowy
Atleci
12:40magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Budapeszcie
13:30mecz finałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Francji
12:07mecz finałowy: Stade Rennais FC - Paris Saint-Germain
Piłka nożna: Liga holenderska
14:25mecz: De Graafschap - AFC Ajax
TVP Sport
Boks: World Boxing Super Series
12:25walka półfinałowa w wadze koguciej: Nonito Donaire - Zolani Tete

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!