Program TV

PONIEDZIAŁEK 8.06
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
To się opłaca
12:35magazyn
Elif (745)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:00magazyn
Wesoła nauka (48)
11:40program edukacyjny
Koło fortuny (569)
12:30teleturniej
Na sygnale: Małżeństwo doskonałe (212)
13:35serial fabularno-dokumentalny
Coś dla ciebie
14:05magazyn
Operacja zdrowie!: Migdałki
14:30magazyn medyczny
Polsat
Dlaczego ja? (896)
od 10:55serial paradokumentalny
Gliniarze (447)
11:50serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:30magazyn reporterów
Trudne sprawy (716)
13:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (666)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Afera fryzjera (9)
11:30program rozrywkowy
zdjęcieUkryta prawda (817)
12:15serial paradokumentalny
Szpital (552)
13:15serial paradokumentalny
Detektywi: Główny podejrzany (539)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: SMS od żony (540)
14:50serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
12:00telezakupy
TV 4
Policjantki i Policjanci (471)
11:00serial obyczajowy
STOP Drogówka
12:00magazyn policyjny
Emil, pogromca mandatów (11)
13:00program rozrywkowy
Emil, pogromca mandatów (12)
13:30program rozrywkowy
Pamiętniki z wakacji (38)
14:00serial paradokumentalny
TV 6
Detektywi w akcji (103)
od 10:55serial fabularno-dokumentalny
Miodowe lata: Idol (51)
11:55serial komediowy
Nasza klasa (1)
13:30program rozrywkowy
Nasza klasa (2)
14:00program rozrywkowy
Buffy, postrach wampirów (5)
14:30serial przygodowy
TVN 7
Ukryta prawda (746)
od 10:45serial paradokumentalny
Szpital (478)
11:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (126)
12:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (436)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (583)
14:50serial paradokumentalny
TVP Kultura
Komediantka (1/9)
11:00serial obyczajowy
Komediantka (2/9)
12:00serial obyczajowy
Pola
13:00film krótkometrażowy
Mój ojciec Staś
13:30film dokumentalny
Kontrakt
14:40dramat obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:00magazyn
Barwy szczęścia (2194)
11:35serial obyczajowy
Rok 1920. Kalendarium (22)
12:05cykl felietonów
Wiadomości
12:15magazyn informacyjny
Kulturalni PL
12:50magazyn
Prawdziwy bohater (3)
13:50serial dokumentalny
Młody Piłsudski (11)
14:20serial historyczny

FILMOWE

ale kino+
Obcy na mojej kanapie
od 10:20film dokumentalny
Tully
11:25komediodramat
Romantik
13:10film krótkometrażowy
Powrót do Montauk
13:40dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS 13 (1)
11:35serial kryminalny
Agenci NCIS 13 (2)
12:20serial kryminalny
Agenci NCIS 13 (3)
13:15serial kryminalny
Agenci NCIS 13 (4)
14:00serial kryminalny
Rekrut (14)
14:55serial kryminalny
CANAL+ Family
Bardzo dziki wschód (9)
od 10:55serial dokumentalny
Bardzo dziki wschód (10)
11:20serial dokumentalny
Sergio i Siergiej
11:50dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
13:25chochliki telewizyjne
Problem Facebooka (1)
14:00serial dokumentalny
CANAL+ Film
Święta Judy
od 10:50dramat biograficzny
Łapu-capu
12:40chochliki telewizyjne
Via Carpatia
12:55dramat obyczajowy
Sekretne życie Waltera Mitty
14:10komedia obyczajowa
CANAL+ Seriale
Zwyczajna kobieta (8)
od 10:40serial kryminalny
Łapu-capu
11:35chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (2)
11:40film krótkometrażowy
Bull (11)
11:55serial kryminalny
Bull (12)
12:40serial kryminalny
Łapu-capu extra
13:25chochliki telewizyjne
Hashtag Olympics (5)
13:55magazyn sportowy
Hashtag Olympics (6)
14:10magazyn sportowy
Hashtag Olympics (7)
14:25magazyn sportowy
HBO
Noc w muzeum
11:00film przygodowy
Noc w muzeum 2
12:50film przygodowy
Ratatuj
14:35film animowany
HBO 2
All American (16-ost.)
od 10:45serial obyczajowy
Figurantka 5 (9/10)
11:30serial komediowy
Kroniki portowe
12:00dramat obyczajowy
Moja kolacja z Hervé
13:50dramat biograficzny
Kino Polska
6 dni Strusia
od 9:50komedia
Małe stłuczki
12:05film obyczajowy
Chrońmy zdrowie
13:40film krótkometrażowy
Lekcje pana Kuki
14:00komedia
Polsat Film
Niewinni czarodzieje
od 9:30dramat obyczajowy
Roboty
12:40film animowany
Faceci w czerni
14:25komedia SF
TNT
Dirty dancing
od 9:55film muzyczny
zdjęcieStarsky i Hutch
11:50komedia sensacyjna
Teściowie
13:45komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 10:50mecz: 1. FC Union Berlin - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
Klasyka Premier League
13:00magazyn piłkarski
Klasyka Premier League
13:30magazyn piłkarski
nSport+
E-sport: Assetto Corsa Simracing
od 9:50R6 GT3 Hockenheimring
La Liga Files 2017/2018 (3)
11:25magazyn piłkarski
LaLiga World
12:40magazyn piłkarski
zdjęciePiłka nożna: Liga+ Extra
13:15magazyn ligi polskiej
R1. Rezerwowy program żużlowy
14:55magazyn sportowy
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:30mecz: Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny
Trans World Sport
14:00magazyn sportowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!