Program TV na niedzielę 24.03.2024
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
U Pana Boga w ogródku (12-ost.)
od 10:55serial komediowy
Między ziemią a niebem
11:55magazyn
Anioł Pański
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
Misja Brazylia: Pasjonat Ewangelii
12:45cykl reportaży
BBC w Jedynce: Serengeti 2: Władza (5/6)
13:05serial dokumentalny
Klan Kennedych (4/8)
14:10serial historyczny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
The Voice Kids 7: Przesłuchania w ciemno (9)
11:40widowisko
The Voice Kids 7: Przesłuchania w ciemno (10)
12:45widowisko
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (1658)
14:35teleturniej
Polsat
Fernando
od 9:35film animowany
Epoka lodowcowa
11:50film animowany
Ninja Warrior Polska (59)
13:40reality show
TVN
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
od 10:402. seria
Niezwykłe Stany Prokopa (4/8)
12:00program rozrywkowy
Co za tydzień
12:35magazyn kulturalny
Mam talent! (4/12)
13:15program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
Stolik dla trojga (5)
11:00telenowela
Cinghaj Park Narodowy (2)
12:00serial przyrodniczy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (12)
13:05program rozrywkowy
Samochód Jayne Mansfield
14:00dramat obyczajowy
TV 6
Magnum: Detektyw z Hawajów (16)
11:05serial sensacyjny
Magnum: Detektyw z Hawajów (17)
12:05serial sensacyjny
Magnum: Detektyw z Hawajów (18)
13:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (811)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
Żandarm i kosmici
od 9:55komedia
Wojna z dziadkiem
11:50komedia
Głupi i głupszy bardziej
13:50komedia
TVN 7
Ukryta prawda (1084)
od 10:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1085)
11:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (792)
12:55serial paradokumentalny
Detektywi (69)
13:55serial fabularno-dokumentalny
Ugotowani w parach (12/13)
14:50reality show
TVP Kultura
Od ucha do ucha: Ktoś i coś: Krowa
od 10:50serial animowany
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (5)
11:15serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (6)
11:55serial przygodowy
Tamte lata, tamte dni: Kazimierz Kaczor
12:35magazyn kulturalny
Chłopiec z burzy
13:20film przygodowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Misja Brazylia: Wspomnienia na zawsze
11:35cykl reportaży
Między ziemią a niebem
11:55magazyn
Anioł Pański
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
Transmisja mszy świętej z kościoła pw. św. Doroty w Markowej
13:00program religijny
Czarne chmury: Pantomima (7/10)
14:30serial przygodowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (19)
od 10:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (20)
11:55serial dokumentalny
Premiera: Nowy aranż z Olą Ziarek 3 (3)
12:45program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (21)
13:05serial dokumentalny
Kulinarne eskapady Phila: Hongkong (6)
14:00magazyn kulinarny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
ale kino+
Premiera: Głos ma Fellini
11:00film dokumentalny
Wielkie oczy
12:15dramat biograficzny
W pogoni za zbrodniarzem
14:10film sensacyjny
AXN
Cobra 11 (6)
od 10:50serial sensacyjny
Cobra 11 (7)
11:50serial sensacyjny
Cobra 11 (8)
12:50serial sensacyjny
Potwory kontra obcy
13:50film animowany
CANAL+ 1
Jedyne takie lato
od 10:35komediodramat
O psie, który jeździł koleją
12:15film familijny
Blisko
13:50dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Dowborowa od nowa (3)
11:00serial dokumentalny
Daleko od miasta 10 (10)
11:30serial dokumentalny
ABC gotowania - kuchnia polska: Śliwka (3)
12:10magazyn kulinarny
ABC gotowania - kuchnia polska: Ziemniaki (4)
12:35magazyn kulinarny
Pokochaj swój ogród 11 (3)
13:05magazyn poradnikowy
Pokochaj swój ogród 11 (4)
14:00magazyn poradnikowy
Zwierzęta Wajraka 2: Susły i chomiki (7)
14:55serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Jedyne takie lato
od 9:35komediodramat
O psie, który jeździł koleją
11:15film familijny
Blisko
12:50dramat obyczajowy
Dopóki mnie pamiętasz
14:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Planeta Singli. Osiem historii: Usłysz mnie (4)
11:05serial komediowy
Mały Grand Hotel: Uciekający pan młody (7)
12:00serial komediowy
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
12:10serial komediowy
Duff i Wazowski 3 (1)
12:30serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (2)
13:10serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (3)
13:55serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (4)
14:35serial kryminalny
CBS Europa
Ostrza chwały
od 9:25komedia
Swatka i książę
11:15komedia romantyczna
Cóż za piękny dzień
13:05dramat biograficzny
Epic Drama
Panna Marple: Hotel Bertram
od 10:50film kryminalny
Panna Marple: Próba niewinności
12:50film kryminalny
Panna Marple: Godzina zero
14:50film kryminalny
HBO 2
Mężczyzna imieniem Otto
od 9:15komediodramat
The Social Network
11:25dramat biograficzny
Broken Flowers
13:25komediodramat
HBO 3
Hacks: D'Jewelry (4)
od 10:55serial komediowy
East New York: Up in Smoke (12)
11:25serial kryminalny
Mumie
12:10film animowany
Zakochany bez pamięci
13:35komediodramat
Kino Polska
Zakazane piosenki
od 9:45film wojenny
Rzeczpospolita babska
11:55komedia
Wojciech Cejrowski. Kura
14:05program rozrywkowy
Rozmowy kontrolowane
14:55komedia
Kino TV
Jak łyse konie
od 8:55film sensacyjny
Czterej pancerni i pies: 'Rudy', miód i krzyże (5/21)
11:35serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Most (6/21)
12:45serial wojenny
Stój, bo mamuśka strzela
13:55komedia sensacyjna
Polsat Film
Sekretne życie zwierzaków domowych
od 10:00film animowany
Ace Ventura Junior
11:50film przygodowy
To dopiero początek
13:50komedia
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (17)
11:00serial kryminalny
Hawaje 5-0: Fala pływowa (15)
12:00serial kryminalny
Niedziela na luzie: Dama za burtą
12:55komedia
Warner TV
Dwaj zgryźliwi tetrycy
od 8:50komedia
Miasteczko Pleasantville
11:45komediodramat
Invictus: Niepokonany
14:19dramat biograficzny
SPORTOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
CANAL+ Sport
Sędziowie 2: Daniel Stefański i Karolina Bojar (6)
11:00serial dokumentalny
Tenis: Turniej WTA w Miami
12:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
14:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 10:55mecz: New York Knicks - Brooklyn Nets
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
12:55mecz: Lenovo Tenerife - Dreamland Gran Canaria
Eurosport 1
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
od 9:30skoki narciarskie
The Power of Sport
12:15magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
12:30mecz finałowy
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
od 10:30zjazd kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:15zjazd mężczyzn
The Power of Sport
12:15magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
12:257. etap
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
14:15kolarstwo
Polsat Sport
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Piłka nożna
12:30mecz towarzyski: Francja - Niemcy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: Bogdanka LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn
Polsat Sport Extra
Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie
11:00waga półciężka: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022
Atleci
13:30magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
14:00mecz: Trefl Sopot - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Polsat Sport News
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Silvaplanie
11:00slopestyle
Atleci
12:00magazyn sportowy
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Silvaplanie
13:00slopestyle
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
14:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Tamas Lodi 14.12.2019
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
14:50mecz: KGHM Chrobry Głogów - COROTOP Gwardia Opole
TVP Sport
Tenis stołowy: Mistrzostwa Polski
od 9:55finały
7 dni sport (7)
13:15magazyn sportowy
Żużel: Kryterium Asów - Bydgoszcz 2024
14:15żużel
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!