Ojciec Mateusz 22: Problemy małżeńskie (288)

Ojciec Mateusz 22: Problemy małżeńskie (288)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Katarzyna Maciąg, Piotr Polk, Antoni Tyszkiewicz
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Ciało pracownika uczelni zostaje znalezione w kawalerce w kamienicy. Nocul dowiaduje się, że często bywały tam młode kobiety. Opowiada księdzu o molestowanych studentkach i samobójstwie jednej z nich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Bogna Stejkowska wyjawia księdzu Mateuszowi, że podejrzewa swojego pracującego na uczelni męża o romans ze studentką. Wkrótce ciało Rajmunda zostaje znalezione w kawalerce w jednej z kamienic. Policjanci odkrywają tam alkohol i narkotyki. Nocul dowiaduje się, że u mężczyzny często bywały młode kobiety. Wieczorem opowiada księdzu o molestowanych studentkach i samobójstwie jednej z nich. W tym samym czasie do komendy przychodzi Andrzej Matuszak. Twierdzi, że żona podtruwa go cykutą. Z kolei jego partnerka skarży się przed proboszczem, że mąż chce wrobić ją w usiłowanie zabójstwa. Z powodu awarii kanalizacji Martyna i Tosia nie mają się gdzie podziać. Możejko proponuje, by wprowadziły się do niego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)