Kuchenne rewolucje: Krzeszyce - Pizzeria DaviOli/Bar Wurst (8/13)

Kuchenne rewolucje: Krzeszyce - Pizzeria DaviOli/Bar Wurst (8/13)

program rozrywkowy Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Sosnowiec. Do lokalu Pawła klienci zaglądają niechętnie. Na miejscu ekspertka Magda Gessler odkrywa, że musi najpierw zmienić nastawienie właściciela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler, najbardziej znana polska restauratorka, znów podejmuje próbę ocalenia lokali gastronomicznych, które straciły swój blask. Widzowie przekonają się, jakie miejscowości odwiedzi tym razem, kto weźmie sobie do serca rady ekspertki, a kto je odrzuci, ponieważ będzie wiedział lepiej. Pierwsi z wymienionych mogą liczyć na nowy, pełen sukcesów rozdział w życiu.

Krzeszyce mają niespełna pięć tysięcy mieszkańców i leżą niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego, Słubic czy Kostrzyna nad Odrą, czyli miast, które znajdują się przy granicy z Niemcami. W pobliżu głównej drogi działa jedyna w mieście Pizzeria DaviOli, od trzech lat prowadzona przez Olę. Za sprawą tej restauracji weszła do biznesu gastronomicznego. Początkowo pomagał jej pizzerman, ale po jakimś czasie odszedł z pracy. Właścicielka wzięła u niego kilka lekcji, więc przejęła kuchnię. Jest wspierana przez przyjaciółkę Asię oraz grupę sporo młodszych znajomych. Niestety, nikt nie ma ani kierunkowego wykształcenia, ani doświadczenia. Nie wiedzą też, co robić, gdyż Ola nie potrafi zarządzać personelem. W DaviOli nie obowiązują godziny otwarcia, przez co zdezorientowani klienci już dawno się wykruszyli. Wreszcie załoga wezwała Magdę Gessler.

Zobacz także

x