Program TV

NIEDZIELA 24.02
1:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Śnieżna śmierć
od 0:20thriller
zdjęcieJaka to melodia?
1:55teleturniej muzyczny
Spis treści: Wacław Berent (55)
4:25rozmowy z Andrzejem Doboszem
TVP 2
La La Poland (8)
1:00program rozrywkowy
zdjęcieZłoty środek
3:20komedia
Polsat
Lincoln
od 0:10dramat biograficzny
Tajemnice losu
3:35program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
TVN
Strzelec
od 0:35dramat sensacyjny
Uwaga!
3:05magazyn reporterów
Moc magii
3:25interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Seks model
od 0:50film erotyczny
TV 4
Oczy szeroko zamknięte
od 0:05thriller erotyczny
Graffiti
3:25program publicystyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
TV 6
Galileo: Tajemnicze historie (15)
od 0:35program popularnonaukowy
Włatcy móch: Zwierzatko (96)
1:30serial animowany
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
TV Puls
Gra
od 0:55dramat sensacyjny
Zobacz to!: Taki jest świat 3 (99)
3:35program informacyjny
Z archiwum policji (6)
4:30serial dokumentalny
TVN 7
Zakochani
od 0:35komedia romantyczna
zdjęcieMoc magii
2:50interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
M jak miłość (1413)
od 0:25serial obyczajowy
Słownik polsko@polski
1:20talk-show prof. Jana Miodka
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
Wszystko będzie dobrze
3:40dramat obyczajowy
WP
Przychodzę z deszczem
od 0:05thriller
Modus (3)
2:30serial kryminalny
Lekarz potrzebny od zaraz 2 (5)
3:30program rozrywkowy
Młodzi lekarze (3)
4:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ofiara
od 0:25dramat obyczajowy
Płynące wieżowce
2:10film obyczajowy
Rollercoaster
3:45film krótkometrażowy
Ucieczka
4:25film krótkometrażowy
Dawno temu na Śląsku
4:50etiuda filmowa
AXN
Zastępca
od 0:25film sensacyjny
Zagadki z przeszłości (13)
2:10serial przygodowy
Zagadki z przeszłości (14)
2:55serial przygodowy
CANAL+
Dwunastu odważnych
od 23:10dramat sensacyjny
Wcielenie
1:15horror
Egzekutor
2:40film sensacyjny
Kiedy ranne wstają zorze
4:30film krótkometrażowy
CANAL+ 1
Dwunastu odważnych
od 0:10dramat sensacyjny
Wcielenie
2:15horror
Egzekutor
3:40film sensacyjny
CANAL+ Family
Wtorek
od 0:55komedia
Komornik
2:25dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
4:00film krótkometrażowy
Listy miłosne
4:15dramat psychologiczny
CANAL+ Film
Niemiłość
od 0:15dramat obyczajowy
Dusza i ciało
2:20dramat obyczajowy
Ach śpij, kochanie
4:15film kryminalny
CANAL+ Seriale
Mr. Mercedes 2 (8)
od 0:40serial sensacyjny
Belfer (6)
1:30serial kryminalny
Aktualności filmowe+
2:20magazyn filmowy
Uczciwi ludzie
2:50film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
3:20chochliki telewizyjne
Niewidzialne
3:50dramat obyczajowy
CBS Europa
Zmowa pierwszych żon
od 0:40komedia
Z kozetki na fotel
2:40komedia romantyczna
HBO
Proza życia
od 0:00komedia
Déja vu
1:45thriller SF
HBO 2
Odpowiednik 2 (5/10)
od 0:15serial SF
Press (3)
2:10serial obyczajowy
Margaret
3:05dramat obyczajowy
HBO 3
Gra o tron (6/10)
od 0:40serial fantasy
Gra o tron (7/10)
1:30serial fantasy
Gra o tron (8/10)
2:30serial fantasy
Gra o tron (9/10)
3:25serial fantasy
Gra o tron (10-ost.)
4:20serial fantasy
Kino Polska
Ewa
od 0:35dramat obyczajowy
zdjęcieDéja vu
3:10komedia kryminalna
Kino TV
Prawdziwa legenda
od 23:00film kostiumowy
Do zobaczenia we wrześniu
1:35komedia romantyczna
Turek
3:05dramat obyczajowy
Mój słodki skarb
4:45komedia romantyczna
Polsat Film
Watchmen. Strażnicy
od 23:45film SF
Gliniarze (74)
3:05serial paradokumentalny
Gliniarze (73)
4:05serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Wikingowie: Królewski okup (7)
od 0:20serial historyczny
Wikingowie: Ofiara (8)
1:25serial historyczny
Sponsoring
2:20dramat społeczny
Ojciec
4:30film obyczajowy
TNT
Osadzony
od 23:15thriller
Tango i Cash
1:30film sensacyjny
Robocop 3
3:15film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Premier League+
od 0:40magazyn ligi angielskiej
Koszykówka mężczyzn: NBA
2:30mecz: Golden State Warriors - Houston Rockets
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 0:40mecz: Sevilla FC - FC Barcelona
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 44: The Game
1:00walka: Karol Bedorf - Mariusz Pudzianowski
Polsat Sport Extra
Boks: POLSAT Boxing Night: Głowacki vs Usyk
1:00waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Oleksandr Usyk
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Dubaju
od 0:55mecz finałowy gry pojedynczej
Hokej: NHL
2:00mecz: Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins
Sportowy wieczór
4:55program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!