Septagon (22)

Septagon (22)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Do Septagonu zgłasza się kobieta, której dwa lata temu zaginął mąż. Policja okazała się w tej sprawie bezradna. Klientka niedawno nawiązała romans. Kobieta odnosi wrażenie, że kochanek ją osacza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się trzydziestoletnia kobieta. Jej mąż zaginął dwa lata wcześniej. Pojechał do pracy do Warszawy, żeby zarobić na wymarzony dom i z dnia na dzień przestał się odzywać. Policja okazała się w tej sprawie bezradna. Tymczasem klientka niedawno nawiązała romans z mężczyzną, który po kilku latach pobytu w Niemczech wrócił do Polski. Ma własną firmę i daje nowej partnerce poczucie bezpieczeństwa, jednak kobietami czasami odnosi wrażenie, że ją osacza. Wie bowiem więcej, niż ona kiedykolwiek mu powiedziała. Dlatego klientka prosi, by Septagon dyskretnie mu się przyjrzał.

Występują (pokaż wszystkich)