Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (5)
program rozrywkowy Polska 2017
| W skrócie: | Pochodzący z Lublina kabaret Ani Mru-Mru bawi widzów nieprzerwanie od 18 lat. Tym razem zaprezentował m.in. program pt. 'Ostatnie takie trio'. Twórcy mierzą się w nim z pytaniem 'jak to?'. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 2 kwietnia za 12 dni |
1:00 | WP (z napisami) |
Opis
W warszawskim Teatrze Capitol wystąpiły największe sławy polskiej satyry, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Ani Mru-Mru oraz Grzegorz Halama. Cotygodniowa relacja z tego wydarzenia otworzy nowy cykl kabaretowy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć osiem niezwykłych spektakli, których gospodarzem będzie Maciej Orłoś.
Pochodzący z Lublina kabaret Ani Mru-Mru bawi widzów nieprzerwanie od 18 lat. Tym razem zaprezentował m.in. program pt. "Ostatnie takie trio". Twórcy mierzą się w nim z pytaniem "jak to?". Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?- zarzucają widzów tymi pytaniami, lecz nie dają odpowiedzi, za to bawią do łez. Występują Waldemar Wilkołek Michał Wójcik i Marcin Wójcik.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Maciej Orłoś
gospodarz
Zobacz także
- Kabaretowy szał 2026: Ani Mru-Mru (17) - program rozrywkowy - dziś, 21 marca 18:55 i 1 późniejsza emisja
- Mistrzowie Kabaretu (3) - program rozrywkowy - dziś, 21 marca 23:35
- Kabaretowy szał 2026: Ani Mru-Mru (18) - program rozrywkowy - niedziela, 22 marca 19:10
- Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Jurki (7) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 23 na 24 marca 2:05
- Kabaretowy szał: Ani Mru-Mru (1) - program rozrywkowy - wtorek, 24 marca 18:00
- Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (6) - program rozrywkowy - środa, 25 marca 22:55
- Kabaretowy szał: Ani Mru-Mru (5) - program rozrywkowy - piątek, 27 marca 18:00
- Kabaretowy szał: Ani Mru-Mru - program rozrywkowy - noc pt./sob., 27 na 28 marca 4:15
- Mistrzowie Kabaretu (4) - program rozrywkowy - sobota, 28 marca 23:40
- Kabaretowy szał 4: Ani Mru-Mru (1) - program rozrywkowy - noc wt./śr., 31 marca na 1 kwietnia 0:00
