Ślad: Zaczarowany las (89)
| Występują: | Anita Jancia, Mariusz Jakus, Agnieszka Kawiorska, Cezary Łukaszewicz |
|---|---|
| W skrócie: | Jakub Wieniawski zabiera do swojego auta prostytutkę, którą spotkał na stacji benzynowej. Wkrótce potem mężczyzna znika bez śladu. Żona Jakuba, Nina, i jego teść Grzegorz proszą o pomoc agentów CWŚ. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 13 grudnia za 10 dni |
0:00 | Nowa TV |
Opis
Kolejna odsłona perypetii grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzonego przez podinspektor policji i profesor nauk medycznych, Renatę Różańską (Anita Jancia). Pomaga jej w tym jej zastępca, nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). Pod ich kierownictwem funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych.
W tym odcinku
Jakub Wieniawski zabiera do swojego auta prostytutkę, którą spotkał na stacji benzynowej. Wkrótce potem mężczyzna znika bez śladu. Żona Jakuba, Nina, i jego teść Grzegorz proszą o pomoc agentów CWŚ. Policjanci ustalają, że prostytutkę przywiózł na stację benzynową recydywista Janusz Raszewski. W komputerze przestępcy CWŚ znajduje maila, który zawiera makabryczny załącznik. Jest to filmik przedstawiający zabójstwo Jakuba i towarzyszącej mu prostytutki. Agentom udaje się jednak odnaleźć kobietę całą i zdrową. Wychodzi na jaw, że to Grzegorz opłacił Raszewskiego, który miał dać słynącemu z niewierności Jakubowi nauczkę. Sfingował więc na jego użytek zabójstwo prostytutki, nieoczekiwanie jednak okazało się, że jego zięć również nie żyje.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Anita Jancia
jako Renata Różańska -
Mariusz Jakus
jako nadkomisarz Rafał Walczak -
Agnieszka Kawiorska
jako Małgorzata Mazurek -
Cezary Łukaszewicz
jako Artur Kotowicz "KOT" -
Marta Jarczewska
jako Kinga Bielska -
James Malcolm
jako Jacek Zaręba -
Michał Gadomski
jako Jędrzej Lisowski -
Wojciech Starostecki
jako Piotr Romański -
Waldemar Błaszczyk
jako Paweł Herman -
Aleksandra Hamkało
jako Anna Szpunar -
Piotr Witkowski
jako Bartosz Majski -
Krzysztof Wach
jako Sebastian Wrona -
Zuzanna Lit
jako Ilona Andrzejewska -
Mateusz Wądrzyk
jako Dariusz Ustynowicz
Zobacz także
- Ślad: Przemoc domowa (79) - serial kryminalny - dziś, 3 grudnia 20:00
- Ślad: Miecz szatana (55) - serial kryminalny - dziś, 3 grudnia 22:00
- Ślad: W parku miejskim (56) - serial kryminalny - dziś, 3 grudnia 23:00 i 1 późniejsza emisja
- Ślad: Przerwany lot (19) - serial kryminalny - dziś, 3 grudnia 23:50
- Ślad: Ostatni raz (108) - serial kryminalny - noc śr./czw., 3 na 4 grudnia 0:00 i 1 późniejsza emisja
- Ślad: Dzieci w klatce (20) - serial kryminalny - noc śr./czw., 3 na 4 grudnia 0:50
- Ślad: Wędrowna szajka (21) - serial kryminalny - noc śr./czw., 3 na 4 grudnia 1:50
- Ślad: Złe geny (24) - serial kryminalny - noc śr./czw., 3 na 4 grudnia 2:50 i 2 późniejsze emisje
- Ślad: To się nazywa pech (25) - serial kryminalny - noc śr./czw., 3 na 4 grudnia 3:50 i 2 późniejsze emisje
- Ślad: Niedostępny dowód (80) - serial kryminalny - czwartek, 4 grudnia 20:00
