Septagon (21)

Septagon (21)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Natasza prosi o pomoc w odnalezieniu koleżanki. Max poszukuje przydatnych informacji w internecie, a Ruda sprawdza firmę, w której zaginiona się zatrudniła. Zwraca uwagę na dziwne wymogi rekrutacyjne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Studentka Natasza prosi o pomoc w poszukiwaniu swojej koleżanki, Svety. Dziewczynie skończyła się wiza studencka i przebywa w Polsce nielegalnie. Detektywi sugerują, by skontaktować się z rodziną Svety i sprawdzić, czy nie wyjechała do siebie, ale Natasza zapewnia, że to niemożliwe. Sveta zostawiła też w akademiku wszystkie swoje rzeczy i była zadowolona z nowej pracy, którą znalazła przez ogłoszenie. Max poszukuje przydatnych informacji w internecie, a Ruda sprawdza firmę kosmetyczną, w której dziewczyna się zatrudniła. Pani detektyw zwraca uwagę na dziwne wymogi rekrutacyjne. Oprócz zdjęcia trzeba ujawnić dane na temat swojego stanu zdrowia, chorób w rodzinie czy nałogów. Postanawia udawać kandydatkę. Niebawem wydarzenia przybierają zaskakujący obrót.

Występują (pokaż wszystkich)