Lombard. Życie pod zastaw 7 (319)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (319)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Monika i jej narzeczony rozkręcili własny biznes, jednak firma splajtowała. Pewnego dnia rodzice chcą złożyć im wizytę. Młodzi postanawiają wynająć apartament, aby podtrzymać iluzję życia na poziomie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Monika i i jej narzeczony Adam rozkręcili własny biznes, jednak ich firma splajtowała. Dziewczyna wstydzi się przyznać przed rodzicami do klęski. Pewnego dnia ci postanawiają złożyć im wizytę. Młodzi postanawiają zastawić coś w lombardzie, aby wynająć luksusowy apartament i podtrzymać iluzję życia na poziomie. Wkrótce prawda wychodzi na jaw. Do lombardu przychodzi mężczyzna, który sprzedaje konsolę dwunastoletniego syna, Jacka, by go ukarać. Chłopiec czuje się pokrzywdzony i planuje zemstę. Gangster o pseudonimie Dziadek przychodzi do lombardu i składa Mariuszowi propozycję nie do odrzucenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także