Echo serca (17)

Echo serca (17)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamilla Baar-Kochańska, Antoni Pawlicki, Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski
W skrócie:Do szpitala zostaje przywieziony człowiek, który celowo wywołał pożar w centrum handlowym. Jan ma z tym moralny problem. Przed etycznym dylematem staje także córka podpalacza, Luiza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po trudnych doświadczeniach w Londynie Magdalena Borska (Kamilla Baar-Kochańska) wraca do kraju. W Szpitalu Północnym znajduje zatrudnienie jako wykwalifikowany psycholog. Już pierwszego dnia musi się zmierzyć z problemami pacjentów, choć ją samą dręczą koszmary z przeszłości. To sprawia, że trudno jej nawiązać relacje ze współpracownikami, a zwłaszcza ordynatorem chirurgii (Przemysław Sadowski). Każdy z członków personelu medycznego nosi w sobie traumę po nieudanej akcji ratowniczej. W głównej roli występuje znana z innego medycznego serialu, "Na dobre i na złe", Kamilla Baar-Kochańska. Na ekranie partnerują jej m.in.: Antoni Pawlicki, Przemysław Sadowski, Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk, Olga Sarzyńska i Dorota Segda.

W tym odcinku

Do szpitala zostaje przywieziony człowiek, który celowo wywołał pożar w centrum handlowym. Jan ma z tym moralny problem. Przed etycznym dylematem staje także córka podpalacza, Luiza, która musi zdecydować, czy oddać ojcu nerkę, czy skazać go na dożywotnie dializy. Na wieść o tym, że Thomas przez najbliższy miesiąc będzie wymagał stałej opieki, Magda zastanawia się, czy mu pomóc. Wciąż nie ma pewności, czy za jego pobiciem nie stoi jej ojciec, Staszek. Pod opiekę specjalistów trafiają ofiary nocnej strzelaniny na ulicach Warszawy - policjanci i bandyta. Andrzej i Jan muszą zdecydować, kogo ratować w pierwszej kolejności. Bartek namawia Kaśkę na randkę. Jan dowiaduje się od matki o wizycie Krystyny. Irena, która już osiem razy próbowała zdać egzamin na prawo jazdy, udaje się na lekcję parkowania. W tym czasie w szpitalu dochodzi do wybuchu...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także