Trudne sprawy
sezon 23 odc. 1083: Żona dla dziadka
serial paradokumentalny Polska 2022
Reżyseria: | Anna Maszczyńska-Bąk |
---|---|
W skrócie: | Ludwik nie potrafi się pogodzić ze śmiercią żony, która odeszła dwa lata wcześniej. Wnuczki chcą znaleźć mu partnerkę na portalu randkowym. Kolejne spotkania przysparzają starszemu panu problemów. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Autorzy programu prezentują poruszające historie zwykłych ludzi. Pojawią się opowieści o zdradach, niecodziennych kłopotach i głęboko skrywanych tajemnicach. Wiele z tych spraw ma finał w sądzie.
W tym odcinku
Wiekowy Ludwik nie potrafi się pogodzić ze śmiercią żony, która odeszła dwa lata wcześniej. Wnuczki postanawiają znaleźć mu partnerkę przy pomocy portalu randkowego. Kolejne spotkania z kobietami przysparzają jednak starszemu panu licznych problemów.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Anna Maszczyńska-Bąk reżyseria
Zobacz także
- Trudne sprawy: Bogini wychodzi za mąż (1118) - serial paradokumentalny - niedziela, 4 maja 9:00
- Trudne sprawy: Zacznijmy od nowa (1119) - serial paradokumentalny - niedziela, 4 maja 10:00
- Trudne sprawy: Nie powinnam Cię kochać (1120) - serial paradokumentalny - niedziela, 4 maja 11:00
- Trudne sprawy: Malinowe ciasto (1121) - serial paradokumentalny - niedziela, 4 maja 12:00
- Trudne sprawy: Drugie życie (1122) - serial paradokumentalny - niedziela, 4 maja 13:00
- Trudne sprawy: Pomimo wszystko (1123) - serial paradokumentalny - niedziela, 4 maja 14:00
- Trudne sprawy: Nadopiekuńczy syn (1229) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 5 maja 8:30
- Trudne sprawy: Późna miłość (1271) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 5 maja 10:30
- Trudne sprawy: Sara dowiaduje się, że w przeszłości jej mąż 'kupił' ich związek (939) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 5 maja 11:55
- Trudne sprawy: Nastolatka staje się ofiarą cyberprzemocy (940) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 5 maja 12:55