Lombard. Życie pod zastaw 5 (198)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (198)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Do skupu przychodzi kobieta cierpiąca na uciążliwą migrenę. Jej dolegliwość uśmierza refleksolog. Rolecki wpada na pomysł, jak wzbogacić się na tej niecodziennej metodzie leczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

65-letni Mrówczyński od dekady mieszka w kamienicy, która w niejasny sposób zmieniła właściciela. Wraz z nowym zarządcą z miasta przyszedł nakaz opróżnienia lokali. Mieszkańcy dowiadują się, że po remoncie czynsz zostanie podniesiony i będą musieli wyprowadzić się na stałe. Lolek udaje się do Mrówczyńskiego na wycenę starej szafy i dokonuje pewnego odkrycia. Tymczasem lokatorzy buntują się przeciw decyzji o wysiedleniu, a Kazimierz postanawia zaoferować im swoją pomoc. Do skupu przychodzi kobieta cierpiąca na migrenę. Jej dolegliwość uśmierza refleksolog. "Uzdrowiciel" planuje prowadzić swoją "praktykę" na innych klientach lombardu. Rolecki wpada na pomysł, jak wzbogacić się na niecodziennej metodzie leczenia. Angelika doświadcza wielu życiowych zawirowań.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także