Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Sopot 2003 - Skaldowie i goście
Występują: | Skaldowie, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Janusz Radek |
---|---|
W skrócie: | Przypomnienie fragmentów występu zespołu Skaldowie oraz ich gości podczas 40. Festiwalu w Sopocie. Wystąpili m.in. Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Janusz Radek i Klaudiusz Baran. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
piątek, 11 lipca za 13 dni |
17:50 | TVP Kultura |
Opis
Cotygodniowy cykl spotkań z gwiazdami polskiej sceny. Każdy odcinek jest poświęcony innemu artyście. Program składa się z dwóch części emitowanych w sobotę i niedzielę. Na pierwszą część składa się koncert lub występ kabaretowy danej osoby, natomiast na drugą - ekskluzywny wywiad. Z artystami rozmawiają dziennikarze muzyczni: Marek Sierocki, Maria Szabłowska i Artur Orzech. W programie pojawiają się wypowiedzi innych osób, fakty z życia i twórczości bohatera oraz fragmenty archiwalnych nagrań.
Przypomnienie najciekawszych fragmentów występu zespołu Skaldowie oraz ich gości. Usłyszymy najpopularniejsze przeboje grupy m.in. "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał", "Prześliczna wiolonczelistka" czy "Z kopyta kulig rwie". Muzykom towarzyszyli Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Janusz Radek i Klaudiusz Baran.
Występują (pokaż wszystkich)
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Marek Sierocki gospodarz
-
Maria Szabłowska gospodarz
-
Artur Orzech gospodarz
-
Grzegorz Brzozowicz gospodarz
Zobacz także
- Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Skaldowie - wywiad - piątek, 11 lipca 16:50