Ranczo 5: Doktor Wezół (59)

Ranczo

sezon 5 odc. 59: Doktor Wezół

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Pozostawiona w Wilkowyjach Kinga okazuje się wegetarianką i anarchistką. Co gorsza, jest też ateistką. Były wójt zapada na tajemniczą chorobę. Doktor Wezół staje przed trudnym zadaniem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 12 marca
za 12 dni
14:55 TVP HD

Opis

Dalsze losy Lucy Wilskiej, która zamieszkała we wsi Wilkowyje. Jej 'amerykańskie' poglądy często zderzają się z mentalnością polskich sąsiadów.

W tym odcinku

Pozostawiona przez matkę w Wilkowyjach 17-letnia Kinga okazuje się wegetarianką, anarchistką, osobą bezkompromisową i nie uznającą autorytetów. Co gorsza, jest też ateistką, czym budzi zgorszenie proboszcza. Były wójt zapada na tajemniczą chorobę, która objawia się omdleniami. Kozioł nie zamierza iść do szpitala, ale chce być wyleczony. Doktor Wezół staje przed trudnym zadaniem. Pod wpływem żony, wielbicielki serialu "Dr House", formuje zespół złożony z pielęgniarki i aptekarza. Wraz z nimi próbuje postawić właściwą diagnozę. Tymczasem stosunki polsko-włoskie ulegają zacieśnieniu - głównie w podgrupach damsko-męskich. Na tę ostatnią okoliczność, ławeczka musi już zareagować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także