Program TV na poniedziałek 06.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Jaka to melodia?
od 3:50teleturniej muzyczny
Klan (4332)
4:50telenowela
Dziedzictwo (267)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (170)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Studio Raban
7:30magazyn dla młodzieży
TVP 2
Rodzinka.pl: Anioł, nie kobieta (218)
od 3:55serial komediowy
Na dobre i na złe: Między ustami a brzegiem pucharu (808)
4:35serial obyczajowy
M jak miłość (1567)
5:30serial obyczajowy
Dobre historie: Arka w Bydgoszczy
6:25magazyn
Rodzinka.pl: Aukcja marzeń (190)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Świat według Kiepskich: Salomon baba (253)
od 3:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: Bazar (254)
4:10serial komediowy
Disco Gramy
4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Recepta na stary dom 3 (7/14)
od 3:55program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (19/26)
4:20serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
4:50magazyn
Nauka jazdy 3 (10/13)
5:15program rozrywkowy
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (931)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Kraków, Cudawianki (2/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Ekstremiści
od 2:50film sensacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (20)
4:35program rozrywkowy
Świat z powietrza (1)
5:45serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
6:00serial popularnonaukowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (5)
6:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (6)
7:10program rozrywkowy
Trucker Club (11)
7:30magazyn motoryzacyjny
TV 4
Disco Polo Live (2319)
od 3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (238)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (169)
7:00reality show
TV 6
Sekrety sąsiadów: Krzyki za ścianą (11)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Diamenty babci (12)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Szpieg (44)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (18)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (19)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur 3 (39)
4:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (40)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Nie chcę jej (241)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Bracia McMillan (14)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Nocny pociąg (15)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Nagi instynkt przetrwania (3/17)
od 3:35serial dokumentalny
Druga strona medalu 2: Sarah Ferguson (5/7)
4:25talk-show
Szkoła (693)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (447)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (742)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1115)
7:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Niedziela z...: twórczością Zbigniewa Wodeckiego
od 3:20program kulturalny
Reżyserzy: John Carpenter (9/10)
4:15serial dokumentalny
Podróże z historią: Zamek czy lepianka - dylematy średniowiecza (8)
5:15serial dokumentalny
TVP Polonia
no... wiadomo (8)
od 3:50magazyn
Kiedyś to było...
4:20magazyn
Muzyczne NAJ: Wojciech Młynarski
4:55magazyn muzyczny
Kulturalni PL
5:10magazyn
Polacy to wiedzą! (97)
6:00teleturniej
Polacy światu: Jan Czochralski
6:25cykl dokumentalny
Nehemiasz
6:35reportaż
Przystanek slow food 4: Powidła śliwkowe z Dolnej Wisły (3)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 12: Nowaki, część 3 (6)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1007)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (8)
7:35program rozrywkowy
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Koniki na biegunach
od 3:55film dokumentalny
Jeszcze na chwilę
4:40film krótkometrażowy
Kruk. Czorny Woron nie śpi (2)
5:05serial kryminalny
Polska z góry 3: Podgórze Rzeszowskie (9)
6:30serial dokumentalny
Premierowa Jazda: Krystian Pesta
7:00magazyn
Transfer kosmicznej energii
7:25film krótkometrażowy
Ali i Ava
7:55dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Hawaje (9)
4:00serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (8/16)
4:55serial sensacyjny
Ultraviolet 2 (1)
6:00serial kryminalny
Rekrut 2 (1)
7:00serial kryminalny
SEAL Team 6 (3)
7:55serial sensacyjny
CANAL+ Family
Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn 2 (4)
od 3:40magazyn poradnikowy
Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn 2 (5)
4:15magazyn poradnikowy
Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn 2 (6)
4:40magazyn poradnikowy
Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn 2 (7)
5:10magazyn poradnikowy
Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn 2 (8)
5:35magazyn poradnikowy
Bing (11)
6:00serial animowany
Bing (12)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Psia katastrofa (11)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Awaryjne lądowanie (12)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (1)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (23)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (24)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (25)
7:45serial animowany
CANAL+ Film
Niemożliwe
od 2:15dramat katastroficzny
Cudownie ocalony
4:10komedia obyczajowa
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Wszyscy święci
6:30film obyczajowy
CANAL+ Premium
Długi weekend
od 2:55film obyczajowy
Bestie ze Złego
4:10film dokumentalny
CBS Europa
Lepiej być nie może
od 2:20komedia
Najlepsi reżyserzy Hollywood 3 (13/20)
5:00magazyn filmowy
Bliżej gwiazd (13/20)
5:30serial dokumentalny
Nora Roberts: Niebo Montany
6:00film obyczajowy
Wybory
7:55komedia
Epic Drama
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher 2: Dobrze zaprojektowana śmierć (1)
4:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Niesubordynacja (15)
4:50serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Semper pro grediens (2)
6:25serial obyczajowy
Grantchester (4)
7:20serial kryminalny
HBO
Birdman
4:00komediodramat
Kong: Wyspa Czaszki
6:00film przygodowy
Kuchmistrz Jack: Gotowanie z przygodami
7:55film animowany
HBO 3
Czuję twój oddech (4)
od 3:30serial kryminalny
IO
4:30dramat obyczajowy
Wszystkie stare noże
6:00thriller
Spirala kłamstw
7:40dramat kryminalny
Kino Polska
Wściekły
od 2:40film kryminalny
Cztery pory roku
4:45film psychologiczny
Rekruci: Unitarka (2)
6:00serial dokumentalny
Rekruci: Ja, żołnierz (3)
6:55serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs 5 (5)
7:55program rozrywkowy
Kino TV
Podziemny krąg
od 1:35dramat psychologiczny
Bonanza: Z nadania hiszpańskiego króla
4:15serial obyczajowy
Bonanza: Z nadania hiszpańskiego króla
5:45serial obyczajowy
Celnicy (4)
6:40serial dokumentalny
Celnicy (5)
7:10serial dokumentalny
Poirot: Przygoda kucharki z Clapham
7:45serial kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Mechanizm (121)
od 3:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Fałszywy trop (122)
4:30serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Choroba dekompresyjna po powrocie z urlopu/Kobietę atakuje internetowy randkowicz (114)
5:30serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (7)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (8)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (9)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Zanik pamięci (3)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Tajemnicze archiwa ZSRR
4:05film dokumentalny
Żmijowisko (7-ost.)
5:00serial kryminalny
Pilotka
6:00film krótkometrażowy
Premiera: Scena śmiechu (68)
6:10program rozrywkowy
Premiera: Polak potrafi (1)
7:00serial dokumentalny
Warner TV
Mr. Lucky
od 3:15komedia kryminalna
4 Blocks (2)
4:55serial kryminalny
Diukowie Hazzardu 7: Nawiedzający J.D. Hogg (13)
6:00serial komediowy
Laboratorium Dextera (2)
6:55serial animowany
Alf: Trzeba wierzyć (5)
7:05serial komediowy
Alf: Tylko dla twoich oczu (6)
7:35serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 3:002. etap: San Francesco al Campo - Biella
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
5:00mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:002. etap: San Francesco al Campo - Biella
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 3:00mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:002. etap: San Francesco al Campo - Biella
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz finałowy
Polsat Sport
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
6:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Atleci
7:30magazyn sportowy
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:15program informacyjny
Ryszard Szurkowski - wyścig przez życie
6:00film dokumentalny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!