x

Szkoła (571)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Malwina okrada partnera, Wiktora oraz jego kolegę Kamila. Nastolatek od razu ją podejrzewa. Żąda zwrotu pieniędzy. Zamieszcza też w internecie wpis, który sugeruje, że licealistka jest złodziejką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial paradokumentalny "Szkoła" przedstawia obraz współczesnych nastolatków i ich marzeń, problemów oraz trosk. Scenariusz powstawał w oparciu w wielogodzinne rozmowy z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Trudny okres dojrzewania wiąże się z buntem, negowaniem autorytetów, potrzebą bycia zauważonym, a także sięganiem po to, co zakazane. Bohaterami serialu są nauczyciele i ich podopieczni z Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie. W trzecim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in. jak Anna Turczyn, nauczycielka języka angielskiego, zostaje oskarżona o molestowanie czy żądnych sławy nastolatków, którzy nagrywają seks taśmę. Zakończenie każdej historii pokazuje, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia, a świat dorosłych jest mniej niedostępny niż sądzą młodzi ludzie.

W tym odcinku

Maturzystka Malwina Puska okrada partnera, Wiktora, oraz jego kolegę Kamila. Nastolatek od razu ją podejrzewa. Żąda zwrotu pieniędzy. Kiedy dziewczyna wszystkiego się wypiera, zamieszcza w internecie wpis, który sugeruje, że licealistka jest złodziejką. Chcąc się zemścić, Malwina wrabia Kamila w kradzież aparatu słuchowego. Gimnazjalistka Marta Wojtowicz uważa, że ośmieszyła się w oczach ukochanego Karola, podczas ich pierwszego pocałunku. Nie chce, żeby podzielił się tą informacją z kolegami. Zamieszcza na portalu społecznościowym fałszywą informację, że to Karol się skompromitował. Pozostali uczniowie zaczynają go wyśmiewać. Wówczas nastolatek postanawia udowodnić dziewczynie kłamstwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także