Lombard. Życie pod zastaw 7 (334)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (334)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Szymon, pasjonat szybownictwa, jest skonfliktowany z młodszym bratem Mateuszem, który w tej samej dziedzinie ma szansę na medal w Mistrzostwach Europy. Następuje poważny kryzys w ich relacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Szymon, pasjonat szybownictwa, jest skonfliktowany z młodszym bratem Mateuszem, który w tej samej dziedzinie ma szansę na medal w Mistrzostwach Europy. Kryzys w ich relacji sprawia, że starszy z braci przestaje finansować pasję młodszego. Kiedy Mateusz dowiaduje się, że Szymon nie zamierza wspomóc go finansowo podczas wyjazdu na zawody, przynosi do lombardu jego zabytkowy szybowiec. Konflikt między braćmi przybiera na sile. Rowiński chce sprzedać krajalnicę do wędlin. Mimo przestróg ze strony pracowników lombardu demonstruje, jak działa urządzenie. Prezentacja prowadzi do niegroźnego skaleczenia. Benia i Mariusz udzielają klientowi pomocy. Nazajutrz z Kazimierzem kontaktuje się pewien mężczyzna. Twierdzi, że jest prawnikiem reprezentującym Rowińskiego, i domaga się odszkodowania za wypadek, do którego doszło w lombardzie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także