Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Kokosy z kokosów
cykl reportaży Polska 2008
| W skrócie: | Na plantacji palm kokosowych na wyspie Efate, zobaczymy, co uzyskuje się z liści, włókien, a co samych orzechów. Na wyspie Malekua odwiedzimy fabrykę, przetwarzającą kokosy. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W każdym programie Wojciecha Cejrowskiego prezentowane są ciekawostki z różnych zakątków świata. Podróżnik chętnie uczestniczy w codziennych zajęciach mieszkańców danego regionu i różnego rodzaju lokalnych rozrywkach. Nie obawia się też próbować nawet najbardziej nieapetycznie wyglądających specjałów kulinarnych.
Polski podróżnik i dziennikarz zabiera widzów na plantację palm kokosowych na wyspę Efate, gdzie będą oni mogli zobaczyć, co uzyskuje się z liści, włókien, a co samych orzechów. Następnie na wyspie Malekua odwiedzi jedną z popularnych w tym regionie fabryk, zajmujących się przetwarzaniem kokosów.
Zobacz także
- Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Gdzieś w Afryce - cykl reportaży - dziś, 22 maja 17:20 i 1 późniejsza emisja
- Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Namibijskie bezdroża - cykl reportaży - dziś, 22 maja 17:55
- Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Pustynia - cykl reportaży - dziś, 22 maja 18:25
- Wojciech Cejrowski - boso przez świat: W drodze do Himba - cykl reportaży - dziś, 22 maja 18:55 i 1 późniejsza emisja
- Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wioska Himba - cykl reportaży - dziś, 22 maja 19:30 i 1 późniejsza emisja
- Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Na ryby - cykl reportaży - sobota, 23 maja 8:30 i 1 późniejsza emisja
- Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Jedzenie dżungli - cykl reportaży - sobota, 23 maja 9:00 i 1 późniejsza emisja
- Wojciech Cejrowski - boso przez świat: W krainie flamenco - cykl reportaży - sobota, 23 maja 9:30
- Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Kosmici - cykl reportaży - sobota, 23 maja 9:40 i 1 późniejsza emisja
- Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Portugalskie przyjemności - cykl reportaży - sobota, 23 maja 10:00 i 1 późniejsza emisja
