Program TV

ŚRODA 11.12
4:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niesamowite tajemnice
od 3:50serial grozy
Na osi (257)
5:05magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Trans World Sport
od 3:40magazyn sportowy
SuperLudzie (22)
4:40serial dokumentalny
SuperLudzie (23)
5:10serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (99)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Z archiwum policji (9)
4:35serial dokumentalny
Dyżur (3)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (34)
5:35serial dokumentalny
112 - na każde wezwanie (22)
6:00serial sensacyjny
112 - na każde wezwanie (23)
6:30serial sensacyjny
TVN 7
NOC Magii
od 2:20interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (130/156)
5:00serial paradokumentalny
Mango
6:00telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (313)
7:35serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Koło pióra
5:25program kulturalny
Focus on Poland (240)
5:55program informacyjny
Korona królów (148)
6:10telenowela historyczna
Ołtarz św. Jana
6:40reportaż
WP
Premiera: WP Raport (188)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (153)
6:20program publicystyczny

FILMOWE

ale kino+
Nie wracaj do mnie w snach
od 3:15dramat psychologiczny
Uczciwi ludzie
4:50film krótkometrażowy
Rollercoaster
5:25film krótkometrażowy
AXN
Seal Team 2 (20)
od 3:45serial sensacyjny
Seal Team 2 (21)
4:45serial sensacyjny
Skorpion 4 (9)
6:20serial sensacyjny
Skorpion 4 (10)
7:20serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcieOstatni rozdział
od 3:15komediodramat
Na ratunek oceanom
5:00film dokumentalny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Polska z góry: Dolina Bugu (8)
6:40serial dokumentalny
Serce nie sługa
7:05komedia romantyczna
CANAL+ 1
Ostatni rozdział
4:15komediodramat
Na ratunek oceanom
6:00film dokumentalny
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Polska z góry: Dolina Bugu (8)
7:40serial dokumentalny
CANAL+ Family
O co biega?
od 3:45magazyn sportowy
Prawo ojca
4:15dramat sensacyjny
Księga dżungli 3 (3)
6:00serial animowany
Księga dżungli 3 (4)
6:10serial animowany
CANAL+ Film
Egzekutor
od 3:05film sensacyjny
Europa Filmowa 2: Malta (2)
4:55serial dokumentalny
Mały Grand Hotel (5)
5:40serial komediowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Potwory to tacy interesujący ludzie
6:50film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Voodoo tata
od 2:55komedia
Kiedy ranne wstają zorze
4:20film krótkometrażowy
Okna, okna
4:50komedia
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (1)
7:05film krótkometrażowy
Pisarze. Serial na krótko (3)
7:20serial komediowy
Mrówka wychodzi za mąż (6)
7:30serial animowany
Nie jesteś w Danii
7:35film krótkometrażowy
Instynkt 2 (2)
7:55serial kryminalny
CBS Europa
Dorwać Cartera
od 2:50film sensacyjny
Doktor Becker (11/22)
4:50serial komediowy
Doktor Becker (12/22)
5:25serial komediowy
Doktor Becker (13/22)
6:00serial komediowy
Futbol mama
6:30film familijny
HBO
Zestresowany naród
od 3:10film dokumentalny
Pierwsza gwiazdka
6:00film animowany
Noc w muzeum 2
7:30film przygodowy
Polsat Film
Gliniarze (213)
od 3:15serial paradokumentalny
Gliniarze (214)
4:15serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (767)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (45)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (46)
6:30serial dokumentalny
Nasz nowy dom (124)
7:00reality show
Stopklatka TV
Wewnątrz ścigam się
4:20film krótkometrażowy
TV okazje
4:45magazyn reklamowy
Wojny kontenerowe (8)
6:00serial dokumentalny
Złotopolscy (262)
6:35telenowela
Złotopolscy (263)
7:05telenowela
Plebania (154)
7:35serial obyczajowy
TNT
Motylek
od 2:50dramat sensacyjny
Objazd 2: Klub (2)
5:15serial komediowy
Stacja zachód
6:00western
Wzgórze nadziei
7:40melodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 2:00mecz: Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
Basket+
4:45newsy sportowe
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Lech Poznań
6:20serial dokumentalny
Bundesliga Highlights Show
6:55magazyn piłkarski
nSport+
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
od 2:30serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Real Betis Balompie - Athletic Bilbao
Polsat Sport
Trans World Sport
6:00magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
7:00mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
6:00mecz: AFC Ajax - Willem II
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
7:07mecz: AFC Ajax - Willem II
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Snooker: Champion of Champions
6:00mecz finałowy: Neil Robertson - Judd Trump
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
7:55mecz: NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!