x
Kruk. Jak tu ciemno (3)

Kruk. Jak tu ciemno (3)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Żurawski, Magdalena Koleśnik, Tomasz Wołosok, Kinga Preis
Reżyseria:Maciej Pieprzyca, Adrian Panek
W skrócie:Policjanci szukają Rudego. Justyna zleca mu kontakt z Chłopem, dostarczycielem suszu do produkcji papierosów. Podczas spotkania u Szeptuchy wychodzą na jaw wydarzenia związane z Karoliną i jej ojcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) pragnie zemsty. Traumatyczne przeżycia sprawiają, że odsuwa się od wszystkich. Stara się zapewnić opiekę synowi, ale jednocześnie rzuca się w wir pracy, prowadząc własne śledztwo. Chce dopaść winnych tragedii, która go dotknęła. W trakcie dochodzenia poznaje bezdomnego Mariusza (Cezary Kosiński), który nawiązuje świetny kontakt z Maksem. Dzięki jego pomocy Kruk może skupić się na sprawie. Równocześnie Justyna (Magdalena Koleśnik) pozbywa się dekonspirujących ją dowodów. Nie pomaga jej w tym powrót Rudego (Tomasz Włosok), który zamierza przejąć nielegalne interesy w Białymstoku.

W tym odcinku

Policjanci z komendy w Białymstoku szukają Rudego, który ukrywa się w opuszczonym domu na odludziu. Justyna zleca mu kontakt z Chłopem, dostarczycielem suszu do produkcji papierosów. Podczas spotkania u Szeptuchy wychodzą na jaw poruszające wydarzenia związane z Karoliną i jej ojcem, bezdomnym Mariuszem Stefaniukiem. Niebawem mały Maks zostaje uprowadzony.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także