Program TV na czwartek 21.03.2024
POPULARNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TVP 1
80 milionów
od 1:35komedia sensacyjna
Czarne żniwa: Ginzburg (11/12)
3:35serial obyczajowy
Notacje: Elżbieta Dzikowska. Moje szczęśliwe życie
4:30cykl dokumentalny
Klan (4304)
4:45telenowela
Dziedzictwo (240)
5:15serial obyczajowy
TVP 2
Tajemnice rodu Valentów 2 (23)
od 1:35serial historyczny
Tajemnice rodu Valentów 2 (24)
2:40serial historyczny
Chirurgia prenatalna (3-ost.)
3:35film dokumentalny
Na dobre i na złe: Serce matki (795)
4:30serial obyczajowy
M jak miłość (1539)
5:25serial obyczajowy
Polsat
Obłędny rycerz
od 1:30komedia przygodowa
Zjedz Alaskę (11)
4:05magazyn wędkarski
Disco Gramy
4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
TVN
Dowody zbrodni (15/23)
od 1:30serial kryminalny
Szpital (279)
2:35serial paradokumentalny
Uwaga!
3:25magazyn reporterów
Nauka jazdy 5 (23/30)
3:40program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (3/14)
4:10program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (5/26)
4:35serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
5:00magazyn
Uwaga!
5:35magazyn reporterów
Ukryta prawda (900)
5:50serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (7)
2:00program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (22)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (23)
4:00serial sensacyjny
Na osi (480)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
TV 4
STOP Drogówka
od 1:20magazyn policyjny
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Interwencja
2:35magazyn reporterów
Śmierć na 1000 sposobów (4)
2:55serial dokumentalny
Disco Polo Life (2251)
3:25magazyn muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
TV 6
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (62)
3:00program rozrywkowy
Agenci. Biuro detektywistyczne: Porwanie dwulatki (39)
3:40serial kryminalny
Kochane pieniądze: Będziesz nasz (79)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Syneczek (220)
2:05serial kryminalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (365)
3:05serial obyczajowy
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (11)
4:05program informacyjny
Dzielnica strachu 6: Przypadki chodzą po ludziach (217)
5:00serial kryminalny
TVN 7
Hotel Paradise 8 - Rajskie rozdanie (10/40)
od 1:25reality show
Medium z Long Island 4 (3/33)
2:25reality show
NASA - archiwum tajemnic 2 (4/8)
3:00serial dokumentalny
Druga strona medalu: Jacek Olszewski (6/8)
3:50talk-show
Druga strona medalu 4: Weronika Marczuk (8)
4:15talk-show
Szkoła (661)
5:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Lekkie obyczaje: Chińczyk na wynos
od 1:15komediodramat
Anthony Perkins, aktor niepokojący
3:00film dokumentalny
Teledyski
4:10magazyn muzyczny
Podróże z historią: Jedyne takie miasto (27)
5:00serial dokumentalny
TVP Polonia
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Okienko pogodowe (912)
2:15serial obyczajowy
Kamerdyner (3)
3:10serial historyczny
Przykazanie miłości. Historia rodziny Ulmów z Markowej
4:00film dokumentalny
Barwy szczęścia (2925)
5:00serial obyczajowy
Wędrowiec polski: Polesia czar...
5:30cykl reportaży
WP
1, 2, 3... Kabaret! 4: Misia, Kasia, Konfacela (2)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Sławomir/Czesuaf (1)
3:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba 1 (2)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Smile (8)
5:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
ale kino+
Mafia po fińsku (6)
od 1:30serial kryminalny
Misja Afganistan (2)
2:15serial wojenny
Welcome Homo
3:05komedia
Warzywa i owoce
4:35etiuda filmowa
Kruk. Czorny Woron nie śpi (2)
5:05serial kryminalny
AXN
Walker: Strażnik Teksasu (6/18)
2:00serial kryminalny
The Good Doctor 5 (12)
2:55serial obyczajowy
Dr Death (7)
3:50serial kryminalny
Znaki 2 (6)
4:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Opętana
od 0:40horror
Lombard
2:30film dokumentalny
Pornografia
3:50film obyczajowy
Trochę w ciąży
5:45komedia
CANAL+ Family
Synchronizacja
od 1:55film krótkometrażowy
Daleko od miasta 7 (6)
2:30serial dokumentalny
Daleko od miasta 7 (7)
2:55serial dokumentalny
Daleko od miasta 7 (8)
3:25serial dokumentalny
Daleko od miasta 7 (9)
3:50serial dokumentalny
Daleko od miasta 7 (10)
4:20serial dokumentalny
365 obiadów Mariety Mareckiej (1)
5:00magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej (2)
5:25magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Wyrwa
od 1:30thriller
Anatomia
3:10dramat obyczajowy
Wspaniała rewolucja
5:00film krótkometrażowy
Mój brat rybak
5:25etiuda filmowa
CANAL+ Premium
Lombard
od 1:30film dokumentalny
Pornografia
2:50film obyczajowy
Trochę w ciąży
4:45komedia
CANAL+ Seriale
Baronowie (7)
od 1:30serial obyczajowy
Baronowie (8)
2:25serial obyczajowy
Dexter: New Blood (7)
3:25serial kryminalny
Dexter: New Blood (8)
4:10serial kryminalny
Emigracja XD (1)
4:55serial komediowy
Podejrzani (8)
5:20serial kryminalny
Łapu Capu
5:45program rozrywkowy
CBS Europa
Moneyball
od 1:00dramat biograficzny
Droga śmierci
3:35film kryminalny
Bliżej gwiazd (29/48)
5:25serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: Proces Terrence'a Meyersa (15)
od 1:45serial kryminalny
Sisi 2 (6)
2:35serial kostiumowy
Domina: Zaraza (5)
3:30serial historyczny
Detektyw Murdoch 13: W kobiecym gronie (14)
4:25serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Proces Terrence'a Meyersa (15)
5:10serial kryminalny
HBO
Szpieg, którego nie było
od 1:05thriller
Walka żywiołów
3:00dramat obyczajowy
Obwożąc Madeleine
4:25komediodramat
HBO 3
I że ci nie odpuszczę
od 0:35komedia romantyczna
East New York: Up in Smoke (12)
2:25serial kryminalny
Mokra robota: Tatang (1/6)
3:10serial sensacyjny
Miłość na nowo
4:10komedia romantyczna
Kino TV
Robocop 2
od 0:40film SF
Candyman
3:00horror
Klasyka krótkich animacji: Bulletters
5:00filmy animowane
Polsat Film
Gliniarze: Zakochany (546)
od 1:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Dziennikarski trop (547)
2:30serial paradokumentalny
Ślad: Zatańcz ze mną (17)
3:30serial kryminalny
Ślad: Zawodowiec (18)
4:30serial kryminalny
Stopklatka
Jesteś Bogiem
od 0:25dramat biograficzny
Milioner
2:55film obyczajowy
MiłośćKropka.pl 2: Miłosna taksówka (5)
5:00serial paradokumentalny
Warner TV
Lśnienie
od 0:25horror
To nie byłam ja
3:20dramat obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
4:53serial animowany
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (19)
5:05serial sensacyjny
SPORTOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 25. kolejka
od 1:55magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
2:55magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
Eurosport 1
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
od 22:00program krótki solistek
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
3:003. dzień
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
5:003. etap
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 1:303. dzień
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
3:003. etap
Kolarstwo: Driedaagse Brugge-De Panne
4:00kolarstwo
Discovery golf
4:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
5:003. dzień
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 1:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie
4:00walka: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023
Polsat Sport Extra
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
od 23:00program krótki solistek
Sporty walki: FEN 23 w Lublinie
4:00walka: Mateusz Rębecki - Daguir Imavov 12.01.2019
Polsat Sport News
Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
od 1:00walka: Michał Kita - Artur Głuchowski 25.01.2019
Cafe Futbol
4:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Boks: Gala we Fresnie
od 1:15podsumowanie
Boks: Wrzeciono Czasu Boxing Night w Pionkach
3:15podsumowanie
Sportowy wieczór
5:35program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!