Lombard. Życie pod zastaw 2 (88)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (88)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Leszek Korusiewicz
W skrócie:Zbigniew zastawia pamiątki po znanych sportowcach. Mężczyzna stracił pracę parkingowego i jednocześnie dach nad głową. Mariusz postanawia mu pomóc. Odzywa się tylko żądny sensacji dziennikarz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzi Zbigniew, który zastawia pamiątki po znanych sportowcach. Mężczyzna niedawno stracił pracę parkingowego i jednocześnie dach nad głową, dlatego zamieszkał w budce parkingowej. Okazuje się, że kiedyś był komentatorem sportowym, jednak po nieudanej operacji stracił głos. Mariusz postanawia mu pomóc. Pisze do redakcji sportowych. Odzywa się jednak tylko żądny sensacji dziennikarz, który w dramacie mężczyzny widzi tylko okazję do zarobienia pieniędzy. Mariusz wysyła wiadomość do sportowców, których przedmioty zastawił Zbigniew. Odpowiada jedynie syn Waldemara Marszałka - Bartłomiej. Jest zainteresowany odkupieniem od Zbigniewa kasku, w który ścigał się jego ojciec. W lombardzie zjawia się też Maniek, który zastawia wiertarkę sprezentowaną przez teściową. Kobieta odkupuje przedmiot i... raz jeszcze daje go Mańkowi, prosząc jednocześnie, by zrobił jej remont. Andżelika martwi się o Cezarego, który przestał się z nią kontaktować. Prosi Kaśkę, by ta dowiedziała się czegoś od jego kolegi. Kazimierz odkrywa, że Wojtek jest synem Korynta. Jest wściekły na córkę i żąda, by zerwała z chłopakiem. Marta jednak nie zgadza się na taki układ.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)