Ogólnotematyczne

od 10:55bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
12:25magazyn kulturalny
12:50serial obyczajowy
zdjęcie
13:20serial obyczajowy
14:00teleturniej
14:40teleturniej
od 10:50komedia
zdjęcie
12:55komedia
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:50serial obyczajowy
12:15serial obyczajowy
12:50program rozrywkowy
14:50program rozrywkowy
od 10:55serial komediowy
11:30serial komediowy
12:05serial komediowy
12:45serial komediowy
13:20serial komediowy
13:55serial komediowy
14:30film przygodowy
od 10:35serial komediowy
11:10serial obyczajowy
12:10serial obyczajowy
13:10serial obyczajowy
14:15magazyn policyjny
od 10:45film animowany
12:35dramat wojenny
14:30program rozrywkowy
od 10:55magazyn informacyjny
11:15program publicystyczny
11:30magazyn
od 10:20dramat psychologiczny
11:30reportaż
12:00magazyn kulturalny
12:55cykl reportaży
13:35komedia kryminalna
od 10:55serial przygodowy
13:30program rozrywkowy
13:50magazyn motoryzacyjny
14:30serial dokumentalny

Filmowe

od 10:00dramat obyczajowy
zdjęcie
12:00dramat historyczny
13:45thriller
11:05serial fabularno-dokumentalny
12:05serial sensacyjny
13:05serial sensacyjny
14:05serial kryminalny
od 9:45melodramat
11:25film krótkometrażowy
11:45magazyn muzyczny
12:05dramat obyczajowy
13:35film dokumentalny
od 10:45melodramat
12:25film krótkometrażowy
12:45magazyn muzyczny
13:05dramat obyczajowy
14:35film dokumentalny
od 10:00film fantasy
12:05chochliki telewizyjne
12:35film familijny
14:10film krótkometrażowy
14:15magazyn muzyczny
11:00film krótkometrażowy
13:05magazyn informacyjny
13:15chochliki telewizyjne
13:20dramat obyczajowy
od 10:45serial sensacyjny
11:30serial sensacyjny
12:15etiuda filmowa
12:30film krótkometrażowy
13:00serial sensacyjny
13:45serial sensacyjny
14:30film krótkometrażowy
14:45film krótkometrażowy
od 10:35dramat obyczajowy
12:35film przygodowy
14:25film przygodowy
od 10:50film kryminalny
od 9:40komedia
11:10film animowany
zdjęcie
12:50komediodramat
od 9:35film sensacyjny
11:25serial komediowy
12:00serial biograficzny
12:50serial dokumentalny
13:30serial obyczajowy
14:25dramat obyczajowy

Sportowe

od 9:00mecz: Houston Rockets - San Antonio Spurs
11:15magazyn sportowy
11:30magazyn piłkarski
12:00waga półśrednia: Jessie Vargas - Aaron Herrera
od 9:45mecz: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
11:50magazyn piłkarski
12:30magazyn sportowy
13:00mecz: Korona Kielce - Piast Gliwice
od 9:10mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań
11:35bieg na dochodzenie kobiet
12:20Mecz Gwiazd PlusLigi
14:45mecz: Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła
od 9:10mecz fazy grupowej: Developres SkyRes Rzeszów - ASPTT Mulhouse VB
11:20magazyn sportowy
12:00mecz: AFC Ajax - SBV Excelsior
14:10magazyn sportowy
14:35bieg na dochodzenie mężczyzn
11:00mecz fazy grupowej: VakifBank Stambuł - Galatasaray SK Stambuł
12:00program informacyjny
12:07mecz fazy grupowej: VakifBank Stambuł - Galatasaray SK Stambuł
13:00program informacyjny
13:07mecz fazy grupowej: Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara
14:00program informacyjny
14:07mecz fazy grupowej: Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!