Program TV

CZWARTEK 23.05
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Korona królów (227)
11:30telenowela historyczna
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
To się opłaca
12:40magazyn
Natura w Jedynce: Mama hiena
12:55film dokumentalny
Elif (490)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2070)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (334)
12:30teleturniej
zdjęcieMiłosne potyczki (87)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dlaczego ja? (625)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (186)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (507)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2888)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (378)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1050)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (939)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (702)
13:00serial paradokumentalny
19+ (403)
14:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (24)
11:30serial obyczajowy
9. miesiąc (2)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (184)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
V.I.P. (20)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: Kolędnicy (124)
13:00serial komediowy
Sekrety sąsiadów (38)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (79)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Mango
od 10:35telezakupy
19+ (113/165)
12:10serial paradokumentalny
19+ (114/165)
12:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (340)
13:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (79)
14:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (445)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Wilnoteka
12:50magazyn
Barwy szczęścia (1979)
13:10serial obyczajowy
M jak miłość (1436)
13:45serial obyczajowy
Londyńczycy 2 (10/16)
14:40serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Dzień (8)
11:05serial obyczajowy
Co przynosi przyszłość
12:05dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Postrzeganie miłości
14:00blok filmów krótkometrażowych
AXN
Triumf pamięci
od 10:10thriller
MacGyver 2 (17)
12:05serial akcji
MacGyver 2 (18)
13:00serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (5)
14:00serial sensacyjny
CANAL+
Maria Magdalena
11:30dramat historyczny
Republika. Narodziny legendy
13:25film dokumentalny
Hitchcock
14:20dramat biograficzny
CANAL+ 1
Maria Magdalena
12:30dramat historyczny
Republika. Narodziny legendy
14:25film dokumentalny
CANAL+ Family
Tajemnice lasu deszczowego
od 10:50film dokumentalny
Po tamtej stronie
11:45komediodramat
Łapu-capu extra
13:25chochliki telewizyjne
Studniówk@
13:55komedia
CANAL+ Film
Bezdroża
od 10:50komediodramat
Dwie prawdy
12:55dramat obyczajowy
Pan Mądraliński
14:20komedia
CANAL+ Seriale
Płacz (1)
12:00serial kryminalny
Volta
14:30komedia
CBS Europa
Proch, zdrada i spisek (2-ost.)
od 9:50dramat historyczny
Wariatki
11:45dramat obyczajowy
Raj
13:30komediodramat
HBO
Prawdziwy gangster
11:05dramat obyczajowy
Szkolna imprezka 3
12:50komedia
Piękny umysł
14:45dramat psychologiczny
HBO 2
Liga Sprawiedliwości
od 9:25film przygodowy
Kacze opowieści: Łuu-u!
11:25film animowany
Stacja Berlin (10-ost.)
12:15serial szpiegowski
Technicy-magicy 3 (2/6)
13:10serial komediowy
Emotki. Film
13:35film animowany
HBO 3
Bez zobowiązań 2 (13-ost.)
od 10:50serial komediowy
Bez zobowiązań 3 (1/13)
11:20serial komediowy
Seks w wielkim mieście (11/12)
11:50serial komediowy
Avengers: Wojna bez granic
12:45film przygodowy
Kino Polska
Zazdrość i medycyna
od 9:45film psychologiczny
Miłość ci wszystko wybaczy
12:10dramat biograficzny
Brylanty pani Zuzy
14:35dramat kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Lech Poznań
11:00serial dokumentalny
Golf: European Tour
11:30Made in Denmark - 1. runda
Piłka nożna: Liga angielska
13:30podsumowanie sezonu 2018/2019
Eurosport 1
zdjęcieKolarstwo: Giro d'Italia
11:0511. etap: Carpi - Novi Ligure
Kolarstwo: Giro d'Italia
13:1512. etap: Cuneo - Pinerolo
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 9:30mecz finałowy: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
Piłka nożna: Puchar Rosji
11:45mecz finałowy: Urał Jekaterynburg - Lokomotiw Moskwa
Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:30mecz: SD Eibar - FC Barcelona
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
11:001. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
13:002. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
KOTV Classics
12:07magazyn bokserski
Formuła 2: Grand Prix Monako
13:15sesja kwalifikacyjna
ATP World Tour Uncovered
14:00magazyn tenisowy
Piłka nożna: Liga włoska
14:30mecz: Juventus FC - Atalanta BC
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
13:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!