Program TV na czwartek 21.03.2024
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
Ojciec Mateusz 26: Warszawski adres (342)
od 10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (39)
11:35serial dokumentalny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
Natura w Jedynce: Opowieści śródziemnomorskiego lasu: Opancerzony wojownik
12:55cykl dokumentalny
Złoty chłopak (143)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:55teleturniej muzyczny
TVP 2
Przepis dnia (64)
11:05magazyn kulinarny
Wspólny dom
11:15magazyn
Barwy szczęścia (2965)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1654)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (306)
13:15telenowela
Va banque (737)
14:05teleturniej
Na sygnale: Retrogradacja (545)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Dlaczego ja?: Adam stał się najlepszym ojcem i najbliższym przyjacielem dla córki swojej byłej kochanki (1273)
od 10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Dracula (700)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Zapominalska staruszka (1245)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Wypadek sprawił, że Kamil Urbański całkowicie odmienił swoje życie (1291)
14:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Jelcz Laskowice, Boczek i spółka (10/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1590)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (927)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (46)
14:45serial fabularno-dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
E-miłość (8)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Trucker Club (4)
13:05magazyn motoryzacyjny
Sekrety zwierząt (2)
13:35serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Banda morderców (3)
14:00serial popularnonaukowy
TV 4
Trudne sprawy: Nie wolno przekreślać Doroty (941)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (290)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Rodzina z obrazka (475)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Pożyczka na szczęście (391)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Żona zakupoholiczka pozoruje pobicie (392)
14:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (144)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (145)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (146)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (147)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (495)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (496)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (170)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (12)
12:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 14 (731)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (368)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
Detektywi (67)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Giń! (602)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (987)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (138)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (571)
14:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Dzieci słońca
od 10:15dramat obyczajowy
Rzecz Polska: Meble dla Ignacego Mościckiego
12:05cykl dokumentalny
Którędy po sztukę: Aleksander Gierymski
12:30magazyn kulturalny
Fragonard - odcienie miłości
12:50film dokumentalny
Wszystkie role Stanisława Barei
14:00film dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Nad Niemnem (529)
11:10magazyn Polaków na Białorusi
Barwy szczęścia (2926)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Źródło nadziei
12:25film dokumentalny
O mnie się nie martw (9)
12:50serial komediowy
O mnie się nie martw (10)
13:40serial komediowy
Solidarność i samotność Adama Zagajewskiego
14:35film dokumentalny
WP
Wymazane z historii 3 (5)
od 10:25serial dokumentalny
Nowy aranż 2: Pokój dla dwóch księżniczek (10)
11:20program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (794)
11:50program informacyjny
Sąsiedzkie wojny 2 (13)
12:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (4)
12:35serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (6)
13:35serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (7)
14:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
ale kino+
Frost/Nixon
od 10:40dramat historyczny
Wojna
12:45film dokumentalny
Warzywa i owoce
13:45etiuda filmowa
Babylon A.D.
14:25film SF
AXN
MacGyver 3 (13)
od 10:45serial akcji
MacGyver 3 (14)
11:45serial akcji
Carter 2 (4)
12:40serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (5/18)
13:35serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (6/18)
14:30serial kryminalny
CANAL+ 1
Pan Tadeusz
od 9:40film kostiumowy
Na pełen etat
12:15dramat obyczajowy
Zadziwiający kot Maurycy
13:40film animowany
CANAL+ Family
Tenis
od 9:00tenis
Naturalnie Polska 3 (9)
12:00serial dokumentalny
Naturalnie Polska 3 (10)
12:25serial dokumentalny
Naturalnie Polska 3 (11)
13:05serial dokumentalny
Naturalnie Polska 3 (12)
13:30serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (9)
14:10serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (10)
14:35serial dokumentalny
CANAL+ Film
Żywioł. Deepwater Horizon
od 9:35dramat katastroficzny
Pies w rozmiarze XXL
11:25film animowany
Łapu-capu
12:55chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
13:05magazyn filmowy
Blisko
13:40dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Pan Tadeusz
od 8:40film kostiumowy
Na pełen etat
11:15dramat obyczajowy
Zadziwiający kot Maurycy
12:40film animowany
Polska z góry. Nad wodą 3: Jezioro Charzykowskie (1)
14:15serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Warta w Poznaniu (2)
14:40serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
The Office PL 3: Big News (1)
od 10:40serial komediowy
The Office PL 3: Test IQ (2)
11:10serial komediowy
Interview 2 (4)
11:40serial obyczajowy
Interview 2 (5)
11:45serial obyczajowy
Interview 2 (6)
11:50serial obyczajowy
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
The Office PL 3: Asystent (3)
13:00serial komediowy
The Office PL 3: Ono (4)
13:25serial komediowy
The Office PL 3: Wywiad (5)
13:55serial komediowy
The Office PL 3: Widzenie (6)
14:20serial komediowy
Zwyczajna kobieta (8)
14:45serial kryminalny
CBS Europa
Niania w Nowym Jorku
od 10:45komedia romantyczna
Dom na łodzi
12:45komedia romantyczna
Wyścig szczurów
14:50komedia
Epic Drama
Agenci NCIS 15 (14)
od 10:50serial sensacyjny
Panna Marple: Próba niewinności
11:45film kryminalny
Grantchester 4 (2)
13:45serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Wielki dzień (5)
14:50serial obyczajowy
HBO 2
Pępek świata 5: The Optimist (20)
11:05serial komediowy
Broken Flowers
11:30komediodramat
Sprawa gwiazdkowego diamentu
13:15komedia romantyczna
Rybki z ferajny
14:40film animowany
HBO 3
Przyjaciele 9: The One in Barbados (23)
od 10:35serial komediowy
Premiera: Hop
11:30film familijny
Brygada
13:05komediodramat
Osiem gór
14:40dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Boże Narodzenie Herkulesa Poirota
od 9:50serial kryminalny
Panna Marple: 4:50 z Paddington
12:00film kryminalny
Samolot kontra wulkan
14:00film katastroficzny
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Egzekucja (17)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Sto lat (217)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Perpetum mobile (100)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Mistrz podrobów (50)
12:40serial komediowy
Grzanie ławy
13:05komedia
Stopklatka
Komisarz Rex 5: Zabójcze sekrety (63)
od 10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Problem to ja (82)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zniknięcie nad dżunglą (111)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Wybuchowe dowody (42)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Chaos w kokpicie (180)
14:55serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (23)
od 10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (24)
11:30serial sensacyjny
Alf 2 (18)
12:20serial komediowy
Alf 2 (19)
12:50serial komediowy
Alf 2 (20)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (16)
13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (17)
14:45serial obyczajowy
SPORTOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 10:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
12:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
14:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 10:15mecz: CA Osasuna - Real Madryt CF
Piłka nożna: Liga francuska
12:30mecz: Montpellier HSC - Paris Saint-Germain
LaLiga World
14:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:302. przejazd slalomu mężczyzn
Discovery golf
12:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
12:304. dzień
Eurosport 2
Kolarstwo: Driedaagse Brugge-De Panne
11:00kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
11:303. etap
Discovery golf
12:30magazyn sportowy
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
13:00kwalifikacje
Kolarstwo: Driedaagse Brugge-De Panne
13:30kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
14:003. etap
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV
11:00rewanżowy mecz finałowy: Asseco Resovia Rzeszów - SVG Lüneburg
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:30mecz: Projekt Warszawa - PGE GiEK Skra Bełchatów
Polsat Sport Extra
Boks: Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej
11:00waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Khoren Gevor 30.09.2022
Piłka nożna: Liga holenderska
13:00mecz: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
11:00mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
13:00mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica
TVP Sport
Boks: Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie
od 10:00waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Mikołaj Wowk
Jak przychodzi zbawienie
12:10film dokumentalny
Droga do EURO (1)
13:35magazyn piłkarski
Oko w oko: Kuba Błaszczykowski
14:15magazyn sportowy
Odliczanie do Euro
14:55magazyn piłkarski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!