Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 2
Uczciwy złodziej
od 22:55dramat kryminalny
Sisi (1/2)
0:40film kostiumowy
Casino Royale
3:25film sensacyjny
Polsat
Maska Zorro
0:00film przygodowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Odludzie
od 23:50dramat sensacyjny
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
1:40program rozrywkowy
Uśmiechnij się (10)
1:55program rozrywkowy
Chlor
3:00komediodramat
TV 6
Dwóch gniewnych ludzi
od 22:55komedia
Spadkobiercy (41)
1:05program rozrywkowy
Benny Hill (25)
3:10program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Nieobecny ojciec (15)
3:40serial paradokumentalny
TVN 7
Legion samobójców
od 22:25film SF
Nieuchwytny
0:55film sensacyjny
Medium z Long Island 4 (11/33)
3:00reality show
Mieszkając z duchem 2 (2/10)
3:35serial dokumentalny
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Joanna d'Arc
0:15dramat historyczny
TVP Polonia
Panorama
0:00magazyn informacyjny
Bohdan! Trzymaj się! - benefis Bohdana Łazuki
0:35program rozrywkowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:50program publicystyczny
Orędzie abpa Stanisława Gądeckiego na Wielkanoc
3:00program religijny
Pogoda
3:05magazyn informacyjny
Sport
3:08magazyn informacyjny
O mnie się nie martw (11)
3:10serial komediowy
WP
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru/Stanisław Tym (7)
od 23:45program rozrywkowy
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (6)
0:45serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 8: Lekarz (8)
1:45program rozrywkowy
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (7)
3:00serial kryminalny
Morderstwa w Midsomer 8 (4)
3:55serial kryminalny
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
Braterstwo wilków
od 21:55film przygodowy
Nie zawahaj się
0:30thriller
Misja Afganistan (12)
3:15serial wojenny
AXN
Legenda Zorro
od 22:20film przygodowy
Jumanji: Przygoda w dżungli
1:15film przygodowy
FBI 3 (7/15)
3:40serial kryminalny
CANAL+ Family
Planeta Seks (1)
od 23:50serial dokumentalny
Jeszcze na chwilę
0:50film krótkometrażowy
Błękitna
1:10film krótkometrażowy
Poza biurem
1:30film krótkometrażowy
Twój kawałek ogrodu 2 (3)
3:00serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (4)
3:25serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Poza nocą (5)
od 23:40serial historyczny
Poza nocą (6)
0:45serial historyczny
Przesłuchanie (7)
1:30serial kryminalny
Przesłuchanie (10)
3:35serial kryminalny
Epic Drama
Sven Hjerson: Fin De Siecle, część 1 (5)
od 23:30serial kryminalny
Grantchester 5 (1)
0:25serial kryminalny
Grantchester 5 (2)
1:20serial kryminalny
Grantchester 5 (3)
3:10serial kryminalny
Grantchester 5 (4)
3:55serial kryminalny
HBO 2
Mokra robota: Joaquin (2)
0:00serial sensacyjny
Typ: Zabójca (2)
1:05serial kryminalny
Zakonnica
1:55horror
HBO 3
Stamtąd 2: Pas de Deux (6)
od 23:55serial grozy
Stamtąd 2: Belly of the Beast (7)
0:45serial grozy
Stamtąd 2: Forest for the Trees (8)
1:35serial grozy
Polsat Film
Najlepszy
od 23:35dramat biograficzny
Ślad: Cyborg na żądanie (91)
1:55serial kryminalny
Ślad: Doskonały plan (92)
3:55serial kryminalny
Stopklatka
Skazany na bluesa
3:45dramat biograficzny
Warner TV
Miłość jak narkotyk
od 22:30komedia romantyczna
Cobra
0:45film sensacyjny
Cudotwórcy 2: Potrzebna pomoc (2)
3:23serial komediowy
Gran Torino
3:50dramat sensacyjny
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Boks: BKFC 59 w Albuquerque
od 23:45waga musza: John Dodson - Dagoberto Aguero
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
3:00serial dokumentalny
Liga+
3:45magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Liga+
od 23:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:15mecz: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Eurosport 1
Snooker: Turniej Players Championship
od 23:30mecz finałowy: Mark Allen - Zhang Anda
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
1:30skoki narciarskie
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
3:05kolarstwo
Eurosport 2
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
od 23:30kolarstwo
Snooker: Turniej Players Championship
1:30mecz finałowy
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
3:05supergigant mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
3:45zjazd mężczyzn
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 23:00mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki
Boks
1:00boks
TVP Sport
Legendy KSW (5)
od 22:55magazyn sportów walki
Boks: KnockOut Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju
1:10waga superkogucia: Laura Grzyb - Stevi Levy
Boks: Walka o pasy IBF World i WBO World w Rosenbergu
3:05waga średnia: Janibek Alimkhanuly - Vincenzo Gualtieri
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!