Program TV

SOBOTA 26.10
0:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Dzień Bastylii
od 22:40dramat sensacyjny
Kompania X (7/8)
1:10serial wojenny
Ocaleni
2:50reality show
Kompozytorzy z obozów
3:55film dokumentalny
TVP 2
Dziewczyna z sąsiedztwa
od 23:25komedia romantyczna
Anatomia zła
1:20thriller
Polsat
Conan Barbarzyńca
od 22:10film fantasy
Projekt Almanach
0:45film SF
Tajemnice losu
2:55program rozrywkowy
TVN
Wyspa
od 22:40thriller SF
Uwaga!
2:25magazyn reporterów
NOC Magii
2:45interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Gorąca eksplozja
od 23:05film erotyczny
Rozkoszne podróże
1:00film erotyczny
Heheszki na całego
3:30program rozrywkowy
TV 4
Twister
0:00film katastroficzny
Interwencja
2:25magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
TV 6
Walkiria: Świt Czwartej Rzeszy
od 22:55dramat historyczny
STOP Drogówka
1:00magazyn policyjny
Benny Hill (43)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
TVN 7
Bez smyczy
od 23:35komedia
zdjęcieNOC Magii
2:25interaktywny program rozrywkowy
TVP Kultura
Tygodnik kulturalny
od 23:30magazyn kulturalny
Teraz animacje!: Seks dla opornych
0:15film krótkometrażowy
Teraz animacje!: Przestrzeń negatywna
0:30film krótkometrażowy
Teraz animacje!: Zasada Petera
0:35film krótkometrażowy
Rozstanie
0:45dramat obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
K-19
od 22:15dramat sensacyjny
Noc krótkiego metrażu: Bon voyage
0:40film krótkometrażowy
Noc krótkiego metrażu: Nędznicy
1:35film krótkometrażowy
Nie wracaj do mnie w snach
2:00dramat psychologiczny
Czułość
3:40dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (20)
1:55serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (21)
2:50serial kryminalny
S.W.A.T. (4)
3:45serial sensacyjny
CANAL+
Smak zemsty. Peppermint
od 22:35thriller
Buntownicy z seminarium
0:20dramat obyczajowy
Wilkołak
2:45horror
CANAL+ 1
Smak zemsty. Peppermint
od 23:35thriller
Buntownicy z seminarium
1:20dramat obyczajowy
Wilkołak
3:45horror
CANAL+ Family
Ułaskawienie
od 23:05dramat obyczajowy
Skazany na bluesa
0:45dramat biograficzny
Granice wytrzymałości
2:25film krótkometrażowy
Święta krowa
2:40komedia
CANAL+ Film
Poranek kojota
od 23:55komedia
zdjęcieSesje
1:30komediodramat
Wróg numer jeden
3:05dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
Zasada przyjemności (6)
od 23:30serial kryminalny
zdjęcieKler
0:30dramat obyczajowy
Słodko-gorzki
2:45dramat obyczajowy
CBS Europa
Jackie Brown
1:05film sensacyjny
HBO
Slender Man
od 23:50horror
Coldplay: koncert w Sao Paulo
1:20koncert w Sao Paulo
Glass
3:25thriller
HBO 2
Spielberg
od 22:25film dokumentalny
W cieniu drzewa
3:00komediodramat
HBO 3
The Affair 5 (5)
od 23:20serial obyczajowy
Interstellar
0:25film SF
A Black Lady Sketch Show (4)
3:15serial komediowy
Pokój 104 3 (1)
3:45serial obyczajowy
Kino Polska
Demony wojny wg Goi
0:50dramat wojenny
Życie wewnętrzne
3:20komediodramat
Kino TV
Ocean strachu 2
od 22:50thriller
Zona - teren prywatny
2:40dramat sensacyjny
Polsat Film
Ślad (3)
3:00serial kryminalny
Stopklatka TV
Premiera: Misery
od 22:10thriller
Opowieść podręcznej 2 (5)
0:25serial obyczajowy/SF
Opowieść podręcznej 2 (6)
1:30serial obyczajowy/SF
Weekend
2:40komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
1:10mecz: Southampton FC - Leicester City FC
Boks: Walka o pasy WBC World i IBF World w Los Angeles
3:10waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Shawn Porter
nSport+
Boks: Walka o pasy WBC World i IBF World w Los Angeles
od 23:00waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Shawn Porter
Sport News+
0:15magazyn sportowy
Boks: Walka o pasy IBF World i IBO World w Nowym Jorku
0:30waga średnia: Giennadij Gołowkin - Siergiej Derewianczenko
Kroniki La Liga
1:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Boks
od 22:30boks
Boks
0:30boks
Boks
2:30boks
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
od 23:002. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Sporty walki: KSW
1:00sporty walki
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
od 23:003. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii
1:003. sesja treningowa w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii
1:553. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii
2:503. sesja treningowa w klasie Moto2
TVP Sport
Hokej: NHL
0:00mecz: Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!