x
Ślad: Pierwsza kobieta (98)

Ślad: Pierwsza kobieta (98)

serial kryminalny Polska 2019   dla dorosłych
Występują:Anita Jancia, Mariusz Jakus, Agnieszka Kawiorska, Cezary Łukaszewicz
W skrócie:Zofia Makowska znajduje ciało swojego męża, Igora. Wszystko wskazuje, że mężczyzna został otruty w trakcie intymnego spotkania. Wszystkie tropy prowadzą do Olgi Krawczyk. Wkrótce ona również ginie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 9 maja
za 14 dni
1:05 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Kolejna odsłona perypetii grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzonego przez podinspektor policji i profesor nauk medycznych, Renatę Różańską (Anita Jancia). Pomaga jej w tym jej zastępca, nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). Pod ich kierownictwem funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Zofia Makowska znajduje ciało swojego męża, Igora. Wszystko wskazuje się, że mężczyzna został otruty w trakcie intymnego spotkania. Śledczy ustają jednak, że trucizna znajdowała się w whisky i wlano ją do alkoholu znacznie wcześniej. Wszystkie tropy prowadzą do Olgi Krawczyk. Wkrótce potem kobieta jednak również ginie. Wówczas główną podejrzaną staje się Makowska. Agenci CWŚ zakładają, że Zofii zależało na tym, aby zrzucić podejrzenie na Olgę. Niebawem okazuje się jednak, że Makowska także była ofiarą swojego partnera, Mariusza Klekota.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także