Burza

Burza

5.6/10 5.2/10

(Life on the Line)

DRAMAT KATASTROFICZNY USA 2015   od 12 lat
Występują:John Travolta, Kate Bosworth, Devon Sawa, Gil Bellows
Reżyseria:David Hackl
W skrócie:Beau zarabia na życie, naprawiając linie wysokiego napięcia. Opiekuje się córką zmarłego brata. Jego ekipa ma usunąć poważną awarię sieci energetycznej. Tymczasem nad Teksas nadciąga nawałnica...
John Travolta odpoczywa od spektakularnego kina. Tym razem jako członek ekipy energetycznej pracującej na linach przesyłowych, nieoczekiwanej zaskoczonej przez gwałtowną burzę. Niekoniecznie.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 21 grudnia
za 7 dni
18:00 Stopklatka TV
poniedziałek, 23 grudnia
za 9 dni
20:00 Stopklatka TV

Opis

Beau (John Travolta) zarabia na życie naprawiając linie wysokiego napięcia. Wraz z innymi monterami tworzą zamknięte grono, do którego dostęp mają jedynie nieliczni. Niewiele osób jest w stanie zrozumieć poświęcenie, jakiego wymaga od nich niebezpieczna praca. Ta izolacja odpowiada Beau; mężczyzna z natury jest milczący i nieprzystępny. Dodatkowo zmaga się z wyrzutami sumienia po śmierci brata, który zginął podczas trudnej misji naprawczej. Teraz opiekuje się osieroconą córką zmarłego, Bailey (Kate Bosworth). Nie jest zachwycony, kiedy bratanica zaczyna umawiać się z przystojnym Duncanem. Sympatii Beau nie wzbudza również matka chłopaka (Sharon Stone), która po śmierci męża pogrążyła się w alkoholizmie. Mimo to Duncan dołącza do ekipy monterów. Niedługo potem elektrycy muszą się zmierzyć z poważną awarią sieci energetycznej. Tymczasem nad Teksas nadciąga ogromna nawałnica.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także