x
Powrót (5)

Powrót (5)

serial komediowy Polska 2022   od 16 lat
Występują:Bartłomiej Topa, Magdalena Walach, Maria Dębska, Wojciech Mecwaldowski
Reżyseria:Adrian Panek
W skrócie:Zoja chce, by ojciec wrócił do domu. Stopniowo poszerza się grono osób, które wiedzą o jego zmartwychwstaniu. Niebawem w piekarni pojawia się agent ABW, a Jan trafia na przesłuchanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 7 marca
za 7 dni
23:50 CANAL+ 4K Ultra HD (z napisami)
piątek, 8 marca
za 8 dni
23:20 CANAL+ Seriale (z napisami)

Opis

Jan (Bartłomiej Topa), właściciel agencji ubezpieczeniowej, dzieli życie między rodzinę i pracę. Umiera nagle wskutek zawału serca, ale zmartwychwstaje i znów trafia do świata żywych. Ze zdumieniem odkrywa, że niewiele osób cierpi po jego odejściu, a on sam najbardziej tęskni za tym, do czego dotąd nie przykładał wagi. Jego żona Agata (Magdalena Walach) żałobę traktuje jak czas odzyskanej wolności i z dość dużym spokojem przyjmuje stratę. W rozwiązaniu zagadki powrotu z zaświatów pomaga Janowi najlepszy przyjaciel Konstanty (Wojciech Mecwaldowski). On sam także zmaga się z kryzysem w swoim małżeństwie z wyzwoloną, pełną namiętności Malwiną (Maria Dębska). Tymczasem Jan poznaje Izę (Matylda Giegżno), z którą zaczyna łączyć go więź pełna emocji i fascynacji.

W tym odcinku

Zoja chce, by ojciec wrócił do domu. Stopniowo poszerza się grono osób, które wiedzą o jego zmartwychwstaniu. Niebawem w piekarni pojawia się agent ABW, a Jan trafia na przesłuchanie. Nie potrafi jednak wyjaśnić tego, co mu się przydarzyło.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także