Lombard. Życie pod zastaw 7 (337)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (337)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Albert sprzedaje łańcuszek, by zdobyć pieniądze na kolację z poznaną w sanatorium Aliną. Po wspólnym posiłku kobieta zaprasza go do siebie. Jest zszokowana, gdy zastaje w domu swojego dorosłego syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Albert, elegancki starszy pan, chce sprzedać łańcuszek, by zdobyć pieniądze na kolację z poznaną w sanatorium Aliną. Po wspólnym posiłku kobieta zaprasza go do domu, jednak na miejscu para natyka się na dorosłego już syna Aliny, Przemysława. Kobieta wydaje się zaszokowana na jego widok. Mariusz, spacerując z Andżeliką, spostrzega, że ktoś przebija opony w jego samochodzie. Być może stoi za tym gangster Dziadek. Klient lombardu, Tomala, chce się pozbyć przedmiotów, które według niego zagracają mieszkanie. Problem w tym, że należą one do jego brata.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także